Oświetlenie

Precyzyjne mycie i dokładna kosmetyka auta wymagają jak najlepszego oglądu danej powierzchni, dlatego odpowiednie oświetlenie do detailingu jest niezbędnym elementem wyposażenia dla każdego, kto się nim zajmuje. Kupisz je w naszym sklepie, w którym oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju źródeł światła w wielu wersjach. Wśród nich znajduje się m.in. latarka do inspekcji lakieru, lampa służąca do tego celu czy czołówka z wbudowaną żarówką. Dzięki temu możesz zamówić oświetlenie do detailingu spełniające Twoje wymagania i pasujące do pomieszczenia, w którym pracujesz.

Do większych warsztatów proponujemy specjalne lampy o dużej mocy i takiej samej jasności. W zależności od wersji można je przymocować na stałe do stojaków, które również są dostępne w naszym sklepie, a także trzymać w rękach lub w razie potrzeby przyczepić do pasa roboczego. Oferujemy też mniejsze wersje przeznaczone do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Niezależnie od wielkości warsztatu wartym polecenia elementem wyposażenia jest natomiast latarka detailingowa, która pozwala na precyzyjne podświetlenie małego, wybranego fragmentu karoserii.

Niezwykle poręczne są mobilne źródła światła, które można mieć zawsze przy sobie, przyczepiając do pasa roboczego czy po prostu zakładając na głowę, bo mają formę czołowej opaski. Niewielka waga i łatwość użytkowania sprawiają, że w codziennej pracy są praktycznie nieodczuwalne, a w razie potrzeby można po nie sięgnąć natychmiast bez żadnego wysiłku. Zapraszamy do przejrzenia tej kategorii i składania zamówień na oświetlenie do detailingu i inspekcji lakieru!