Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Dodo Juice

Dodo Juice Clearly Menthol 100ml - płyn do mycia szyb

23,12  28,90  cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Wysyłka: do 24 godzin

Produkty do czyszczenia szkła są zwykle oparte na detergentach lub occie - i są tanie jak chipsy, na których prawdopodobnie można ich użyć.

Ale środki do czyszczenia szkła dla profesjonalistów są wypełnione alkoholem, co zapewnia mycie szyb bez smug. Tego właśnie używają profesjonaliści. Więc to właśnie zrobiliśmy.

Rezultatem jest Clearly Menthol - miętowy spray do czyszczenia szyb w kolorze płynu do płukania ust, który czyści szkło i pozostawia lśniące, wolne od mazów wykończenie.

To musi działać... W roku wprowadzenia na rynek, w teście środka do czyszczenia szyb przeprowadzonym przez Auto Express, uzyskał "najlepsze wyniki" i otrzymał wyróżnienie. Mniej więcej rok później uzyskał ocenę 5 gwiazdek i zdobył nagrodę najlepszego płynu do mycia szyb według Auto Express. Boom shanka!

Od tego czasu jest to zawsze jeden z waszych ulubionych produktów, a także ogromny hit sprzedażowy na Amazon.

Używaj go wewnątrz samochodu i na zewnątrz, na standardowych lub przyciemnianych szybach (nie zawiera środków ściernych).

Używaj go w domu do czyszczenia luster i okien. W rzeczywistości używaj go wszędzie tam, gdzie jest coś szklanego.

Dostępny w gotowych do użycia sprayach o pojemności 100 ml i 500 ml, a nawet w dużym 5-litrowym opakowaniu uzupełniającym.

Wreszcie, nasze wskazówki i porady dotyczące najlepszych rezultatów aplikacji... po pierwsze, używaj dedykowanej ściereczki do szkła o splocie waflowym, takiej jak Dodo Juice Mint Merkin - mają one więcej "gryzienia" i chłonności niż zwykła mikrofibra. Po drugie, podczas gdy Clearly Menthol jest oparty na wodzie, ma tendencję do dawania najlepszej wydajności bez rozmazywania na suchych powierzchniach. Warto więc wysuszyć szyby po umyciu samochodu przed użyciem środka do czyszczenia szyb (pomaga to również utrzymać pełną moc rozpuszczalników).

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2023-07-27 10:19:21
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty