Ochrona Metalu

Polerowanie i czyszczenie chromu – detal przykuwający uwagę

Jak odnowić chrom? To pytanie zadaje sobie wielu kierowców, których samochody mają chromowane listwy, atrapy i emblematy. Choć elementy te pełnią funkcję głównie dekoracyjną, to nadają także prestiżowy charakter każdemu samochodowi. Chrom to metal, który charakteryzuje się lustrzanym połyskiem i wysoką odpornością na korozję. Warto polerować chromowane elementy, gdyż szybko tracą pierwotny blask i zaniedbane mogą szpecić samochód. W tej kategorii zebraliśmy produkty do czyszczenia chromu.

Jak odnowić chrom? Produkty do szybkiej konserwacji

Każdy chromowany element, podobnie jak aluminiowe felgi czy delikatne plastiki wymagają aplikowania specjalnych preparatów. Do odświeżenia tych detali proponujemy środki, dzięki którym w trakcie jednoetapowego procesu polerskiego usunięte zostaną wszystkie defekty. Gdy zostaną wybrane polerowanie chromu, stanie się łatwiejsze, a efekt będzie niepowtarzalny!

Rekomendowane przez nas preparaty to propozycje od znanych producentów motoryzacyjnych. Do ich naniesienia wystarczy ściereczka z miękkiej mikrofibry. Większość z nich nadaje się zarówno do polerowania innych metali, jak i elementów z plastiku. Pasty i mleczka z tej kategorii to często puszki, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku. Czyszczenie chromu jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Proponowane przez nas produkty działają błyskawicznie i nie wymagają dużego wysiłku podczas nakładania.