Super Shine Pads

To polska firma oferująca wysokiej jakości pady polerskie do maszyn dual action i rotacyjnych, przeznaczonych do użytku w auto detailingu i lakiernictwie. Posiadają w ofercie innowacyjne pianki otwarto-komórkowe do maszyn DA, hybrydowe pady z mikrowłókna i naturalnej wełny oraz akcesoria do polerowania. Wychodząc na przeciw rozwijającej się branży auto detailingu stworzyli najwyższej jakości pady polerskie do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych.

Firma gwarantuje bardzo dobrą jakość wyrobów poprzez zastosowanie surowców o najwyższej jakości. Cała produkcja padów i gąbek odbywa się w Polsce. Gąbki oferowane są w kilku kształtach i rozmiarach oraz twardościach pianek. Pady wykonane są z mikrofibry, wełny syntetycznej lub naturalnej.

Produkty firmy Super Shine to najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Bardzo mocne i wytrzymałe pianki oraz surowce pozwalają na dłuższą pracę. Wszystkie gąbki piankowe Super Shine mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie, co oznacza, że są bardzo wytrzymałe i ciężko je rozerwać lub zniszczyć.

Bardzo staranne i precyzyjne wykonanie padów i gąbek gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie produkty oparte są na 10-letnim doświadczeniu w auto detailingu. Super Shine gwarantuje bardzo dobrą jakość wyrobów poprzez zastosowanie surowców o najwyższym standardzie oraz stałej kontroli cyklu technologicznego produkcji.