Scangrip

Oferta Scangrip obejmuje oświetlenie przeznaczone m.in. do prac detailerskich. Dzięki dostępnym w naszym asortymencie lampom, reflektorom i latarkom możliwe jest wykonywanie czynności, które wymagają najwyższej precyzji. Odpowiednie naświetlenie przestrzeni roboczej to kluczowy czynnik w codziennej działalności specjalistów zajmujących się pielęgnacją, renowacją i czyszczeniem aut, dlatego warto o niego zadbać, stosując jakościowe produkty. Właśnie takie wyroby zgromadziliśmy w poniższej kategorii.

Pochodząca z Danii marka ma wieloletnie tradycje, ponieważ została założona w 1906 r. Choć początkowo specjalizowała się w produkcji narzędzi wytwórczych, z czasem przebranżowiła się na projektowanie i wykonawstwo systemów oświetleniowych, czym ze znakomitymi efektami zajmuje się do dzisiaj. Scangrip dostarcza wyroby do fachowych zastosowań, które są wykonane z wysokogatunkowych materiałów i przy użyciu nowoczesnych, wydajnych technologii. Precyzyjne konstrukcje gwarantują bezawaryjność i trwałość użytkowania, a ich atrakcyjny design sprawia, że doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Oświetlenie Scangrip do profesjonalnych zastosowań warsztatowych

Szeroki wybór zakresów mocy, kształtów i rozmiarów produktów Scangrip ułatwia zakupy i pozwala na zamówienie wyposażenia dopasowanego do określonych wymagań i warunków przestrzennych. Oferujemy zarówno niewielkie i poręczne latarki czy równie praktyczne świecące czołówki, jak i profesjonalne reflektory przeznaczone do dużych warsztatów. Do zamocowania zakupionego oświetlenia o większych wymiarach warto zastosować dostępne statywy, które są bardzo stabilnie i solidnie wykonane.

Produkty Scangrip są nowoczesne, dlatego korzystają z energooszczędnych i trwałych technologii oświetleniowych, jak np. LED. Dzięki niej przy stosunkowo niewielkim poborze prądu można uzyskać relatywnie dużą moc jasnego, białego światła, bo takie najlepiej spisuje się podczas prac detailerskich. Jeśli chcesz wyposażyć warsztat w lampy, latarki czy statywy, przejrzy i zamów wybrane produkty zgromadzone w tej kategorii i zainwestuj w najwyższą jakość!