Czyszczenie Miejscowe

Odplamiacze do tapicerki – wysoka skuteczność miejscowego wywabiania zabrudzeń

W tej kategorii prezentujemy odplamiacze do kanap, które uporają się z miejscowymi zabrudzeniami przed zasadniczym praniem. Wśród nich można zakupić pochodzące od uznanych na rynku producentów kosmetyków motoryzacyjnych koncentraty i środki czyszczące. Uporają się one z:

  • lekkimi zabrudzeniami,
  • tłuszczami, olejami i smarami,
  • sierścią,
  • silnymi zabrudzeniami,
  • smołą.

Odplamiacze do tapicerki za sprawą swojej unikalnej kompozycji aktywnych składników czyszczących i substancji zmiękczających brud doskonale spiszą się w przypadku każdego rodzaju materiału.

Odplamiacze do kanapy – zastępstwo dla myjni

Preparaty do miejscowego wywabiania plam pozwolą na ograniczenie wizyt w profesjonalnych myjniach. Ich przystępna cena, wydajność oraz poręczne opakowania pozwalają w szybki i łatwy sposób uporać się z zabrudzeniami kanap. W jaki sposób użyć odplamiacza do tapicerki? Wystarczy spryskać nim zaplamiony lub mocno zabrudzony obszar i odczekać kilka minut. Następnie należy użyć ściereczki z mikrofibry bądź odkurzacza ekstrakcyjnego – w ten sposób mieszanina zostanie skutecznie usunięta z tkaniny.

Każdy z prezentowanych w naszym sklepie internetowym odplamiaczy do kanap nie tylko szybko usunie plamy, ale też odpowiednio zabezpieczy materiał. Ożywi też kolor i odtłuści powierzchnię. Większość z nich ma wiele zastosowań. Odplamiacze do tapicerki mogą posłużyć też do prania dywaników. Uniwersalność tych produktów z pewnością przypadnie każdemu do gustu!