Ottimo

Ottimo – produkty dla każdego detailera

Marka Ottimo jest obecna na rynku produktów przeznaczonych do car detailingu już od 1997 roku. Jej środki wyróżniają się dobrą wydajnością i efektywnym działaniem, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się do czyszczenia, pielęgnacji oraz konserwacji tapicerek. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór preparatów, które są rekomendowane zarówno osobom profesjonalnie zajmujących się car detailingiem, jak i amatorom. Użytkownicy, którym zależy na szybkim i komfortowym czyszczeniu, mogą zdecydować się na jednorazowe chusteczki. Są one nasączone specjalnym preparatem, który sprawdza się do usuwania zabrudzeń ze wszystkich powierzchni skórzanych oraz skóropodobnych.

Kosmetyki samochodowe Ottimo nadają się też do tekstylnych materiałów obiciowych. Proponujemy m.in. środki na bazie rozpuszczalnika, które dobrze radzą sobie z plamami z tuszu, mazaków, smoły czy pasty do butów. W naszej ofercie znajdzie się również coś do naturalnej skóry. Chcąc przywrócić jej atrakcyjny wygląd, można zainwestować w zestaw składający się z preparatu czyszczącego, zabezpieczającego, gąbki oraz tekstylnych ściereczek. Środki w żaden sposób nie naruszają lakieru powłokowego, a dodatkowo chronią przed przenikaniem szkodliwych substancji do tapicerki.

Inne produkty Ottimo z naszej oferty to skoncentrowane preparaty, które zabezpieczają przed plamami pochodzenia tłuszczowego, wodnego i alkoholowego. Ich regularne stosowanie pozwala na hamowanie procesu starzenia się skóry. Produkty są dostępne w różnych pojemnościach. Polecamy także inne kosmetyki samochodowe do skórzanej tapicerki.