Polerowanie

W naszym sklepie internetowym zamówisz m.in. polerkę do samochodu i wszelkie inne niezbędne preparaty czy akcesoria. Dzięki nim przywrócisz blask pojazdom, które zaczną się wyróżniać doskonałą estetyką. Profesjonalne polerowanie lakieru auta – czyli drobiazgowy, wykonany z troską o najmniejszy detal detailing – może przynieść olśniewające efekty. Jeśli zajmujesz się tym zawodowo lub hobbystycznie, znajdziesz u nas wszystko, co niezbędne, aby zrealizować zlecenie lub plany związane z zewnętrzną kosmetyką samochodu.

Polerowanie auta – jak odświeżyć lakier auta?

Ograniczanie się do standardowego mycia i czyszczenia auta to za mało, aby skutecznie chronić jego lakier. Z biegiem czasu na skutek wielu czynników (w tym odprysków, mechanicznych uszkodzeń, opadów atmosferycznych czy ptasich odchodów) na zewnętrznej warstwie karoserii powstają plamy, rysy czy inne niepożądane ślady. Detailing obejmuje więc polerowanie i zastosowanie specjalistycznych preparatów oraz woskowanie w celu ochrony. Niezależnie od tego, czy prowadzisz profesjonalny zakład świadczący tę usługę, czy po prostu chcesz odnowić własny pojazd, ta kategoria została stworzona z myślą o Twoich potrzebach.

Odtłuszczanie

Do usuwania śladów po polerce lakieru i odtłuszczania stosuje się alkoholowe preparaty, które przygotowują powierzchnię do nakładania wosku i innych powłok. Opłacalnym wyborem w naszym sklepie są płyny sprzedawane w pojemnikach o pojemności kilku litrów.

Pady i gąbki polerskie

Używając profesjonalnej maszyny do polerowania auta, potrzebujesz specjalnych padów oraz gąbek, które służą do pozbywania się wszelkich defektów lakieru. W asortymencie posiadamy różne warianty tych lekkich, niewielkich, ale niezbędnych elementów wyposażenia. Ich niewielka średnica, przystosowanie do polerek rotacyjnych, Dual Action oraz orbitalnych, a także zaokrąglone lub tnące krawędzie to parametry, które gwarantują efektywne zastosowanie tych akcesoriów.

Niezbędne wyposażenie

W tej kategorii znajdziesz też dodatki, które w połączeniu z wiedzą, jak polerować auto, gwarantują satysfakcjonujące efekty. To m.in.:

 • stożki polerskie,
 • kule polerskie.

Drobne przedmioty warte od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych okazują się kluczowe do precyzyjnego wykonania usługi polerowania lakieru. Zamów je u nas, aby cieszyć się najwyższą jakością wykonania gwarantowaną przez renomowanych producentów.

Zestawy i inne produkty do polerowania lakieru

Do przeprowadzenia precyzyjnego detailingu potrzebujesz też papierów ściernych. Jeśli chcesz wypróbować całe spektrum możliwości i wyspecjalizować się w polerowaniu lakieru, sprawdź np. oferowany przez nas zestaw zawierający setki przydatnych kawałków o różnych parametrach.

Gdy widzisz w naszej ofercie preparaty warte nawet kilkaset zł, pamiętaj, że to wydajna chemia do profesjonalnych zastosowań. Unikatowe formuły środków do czyszczenia gwarantują pozbycie się wżerów, rys czy zarysowań. Podobnie pasty wykończeniowe klasy premium, które dają połysk i pozwalają cieszyć się nienagannym wyglądem wypolerowanego auta.

W tej kategorii znajdziesz produkty sygnowane przez najlepsze, sprawdzone marki z branży, m.in.:

 • Meguiar’s,
 • Carpro,
 • Gyeon,
 • Sonax,
 • Ultracoat,
 • Lake Country,
 • Optimum,
 • AngelWax,
 • Koch Chemie
 • Brayt,
 • Honey.

Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz więcej szczegółów na temat produktów, które wyodrębniliśmy z myślą o polerowaniu. Dążymy do ciągłego rozwoju sklepu internetowego, pozostając pasjonatami detailingu, dlatego podpowiadamy, czym i jak polerować lakier samochodu, aby nadać mu wyjątkowego charakteru i zwiększyć wartość. Każdy artykuł z tej i innych kategorii jest wysyłany niezwłocznie po złożeniu zamówienia.