Szczotki i Akcesoria

Szczotki do czyszczenia tapicerki – niezbędne akcesoria do pielęgnacji wnętrza auta

Tapicerka należy do jednych z najbardziej reprezentatywnych elementów wnętrza każdego samochodu. Warto o nią odpowiednio zadbać, aby jej stan nie wpływał na to, jak pojazd jest postrzegany przez pasażerów. Oprócz zakupu specjalistycznych preparatów trzeba też pamiętać o akcesoriach do ich nakładania na czyszczone powierzchnie. Szczotka do prania tapicerki to właśnie ten element pielęgnacyjnej układanki, który pozwoli na wniknięcie preparatu w głąb materiału. Prezentowane w tej kategorii szczotki do czyszczenia tapicerki można zastosować do:

  • dachów cabrio,
  • tapicerek materiałowych,
  • tapicerek skórzanych,
  • trudno dostępnych miejsc,
  • wnętrz pojazdów.

Szczotka do prania tapicerki – produkty najwyższej jakości

Co wyróżnia szczotki do czyszczenia tapicerki od tych, które stosujemy na co dzień w gospodarstwie domowym? Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Te wykonane z włosia syntetycznego są przeznaczone do czyszczenia tapicerek materiałowych. Z kolei szczotki do prania tapicerki o naturalnym włosiu spiszą się doskonale w przypadku tapicerek skórzanych – ich miękkość nie doprowadzi do uszkodzenia wnętrza pojazdu.

Producenci szczotek do tapicerek zadbali o komfort ich użytkowników. Większość z nich idealnie leży w dłoni i jest elastyczna, dzięki czemu pozwalają one na naniesienie impregnatów i środków czyszczących w nawet najtrudniej dostępne miejsca. Szczotki do prania tapicerki to podstawowy element wyposażenia każdego kierowcy, który dba o swoje auto.