Renowacja Reflektorów

Renowacja reflektorów samochodowych – odnawianie zamiast kupna nowych lamp

Lampy samochodowe ze względu na intensywne użytkowanie są narażone na częste uszkodzenia. Jednak ich zużycie nie musi być jednoznaczne z koniecznością kupna nowych reflektorów. W naszym sklepie można kupić preparaty, z którymi odnawianie reflektorów samochodowych nie stanie się trudnym czy wymagającym zadaniem. Proponujemy:

  • pady polerskie;
  • pasty polerskie;
  • powłoki ochronne;
  • środki czyszczące;
  • zestawy do regeneracji lamp.

Z pomocą preparatów do regeneracji reflektorów, pożółkłe lub zmatowione pod wpływem promieni słonecznych, piasku lub innych osadów powierzchniom plastikowych kloszy lamp można przywrócić dawną świetność. Warto zwracać szczególną uwagę na dobór żarówek. Te o zbyt dużej mocy mogą prowadzić do zniekształceń reflektorów! Renowacja lamp samochodowych jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerów. Systematyczne odnawianie reflektorów samochodowych sprawi, że nawet przez wiele lat będą należycie oświetlać drogę!

Renowacja lamp profesjonalnymi preparatami

Pielęgnacja kloszy reflektorów to zabiegi polegające na dokładnym wypolerowaniu całej ich powierzchni oraz konserwacji. Renowacja lamp zapobiega negatywnemu wpływowi promieniowania UV. Przed przystąpieniem do zabiegu należy dokładnie umyć i osuszyć reflektory. Następnie zabezpieczamy miejsca, graniczące z lampą, używając taśmy maskującej. Ten produkt jest jednym z podstawowych elementów zestawów do regeneracji lamp.

Za pomocą krążków ściernych szlifujemy reflektory, usuwając wszystkie możliwe defekty. Ten etap renowacji lamp samochodowych należy wykonać równomiernie na całej powierzchni. Następnie wystarczy nałożyć niewielką warstwę jednej z proponowanych przez nas past przy użyciu gąbki lub pada polerskiego. Odnawianie reflektorów samochodowych przerywamy w momencie uzyskania pożądanego efektu. Na ostatnim etapie należy wymyć resztki pasty polerskiej z powierzchni lampy i nałożyć preparat tworzący powłokę do zabezpieczania reflektorów.

Odnawianie reflektorów samochodowych – gwarancja przejrzystej powierzchni

Proponowane przez nas preparaty do regeneracji reflektorów pozwalają na uzyskanie idealnego efektu. Dzięki nim sam proces nie zajmuje wiele czasu. To tańsza alternatywa dla wizyt w profesjonalnym salonie zajmującym się detailingiem. Środki do renowacji reflektorów znajdują się w szczelnych i komfortowych w użyciu opakowaniach, dzięki temu nadają się do wielokrotnego użytku. Systematyczna renowacja lamp sprawi, że będą wyglądać i świecić jak nowe!