Fibry

Mikrofibry do szyb wewnętrznych – pomoc w usuwaniu zabrudzeń

Tkanina wykonana z mikroskopijnych włókien poliestrowych i poliamidowych przebojem wdarła się do branż zajmujących się czyszczeniem i pielęgnacją. Podobnie stało się rynkiem motoryzacyjnym, gdzie fibry do szyb polecane są przez większość producentów kosmetyków do detailingu. W tej kategorii zgromadziliśmy wszystkie warianty produktów zawierające przydatne ścierki do mycia szyb. Posłużą one zarówno do bonetowania (ręcznego prania tapicerki), jak i osuszania powierzchni.

Mikrofibra do szyb wewnętrznych wyróżnia się znakomitą chłonnością. Delikatność wierzchniej części materiału sprawia, że żaden rodzaj powierzchni nie zostanie zarysowany. Do dyspozycji w naszym sklepie są produkty w postaci:

  • ręczników,
  • rękawic,
  • ściereczek,
  • wielopaków.

Ściereczki do szyb wewnętrznych zostały zaprojektowane do usuwania smug, osadów z powierzchni szklanych oraz intensywnych zabrudzeń. Struktura waflowa oraz niskie włosie czyni pielęgnację prostszą i przyjemniejszą.

Ścierki do mycia szyb – gwarancja komfortu i bezpieczeństwa prowadzenia samochodu

Korzystając z produktów dedykowanych do mycia szyb wraz z mikrofibrami do szyb wewnętrznych, można mieć pewność, że efekty zabiegu pielęgnacyjnego będą porównywalne do tych z profesjonalnych myjni. Wystarczy kilka pociągnięć, a proponowane przez nas ścierki do szyb przyniosą nadspodziewane rezultaty – nie pozostawią smug czy kłaczków. Czyszczenie powierzchni szklanych za ich pomocą przestanie być uciążliwe.

Ściereczki do szyb wewnętrznych można stosować także do innych czynności. Błyskawicznie pozbędą się brudu z ekranów LCD, lusterek czy reflektorów. Szmatki są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Ich pranie nie wymaga specjalnych środków, aby przywrócić je do pierwotnego stanu. Fibra do szyb to obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika motoryzacji, któremu zależy na utrzymaniu swojego pojazdu w czystości. Krystaliczne czyste szyby o zwiększonej odporności na zabrudzenia są warte każdych pieniędzy.