Polerowanie Szyb

Profesjonalne polerowanie szyb samochodowych – sprawdź nasze produkty

Szyby samochodowe są każdego dnia narażone na zadrapania i pęknięcia. Tego typu defekty sprawiają, że ich powierzchnia nie wygląda zbyt atrakcyjnie, co przekłada się na ogólną estetykę samochodu. W takich przypadkach każdy miłośnik car detailingu sięga po środki do czyszczenia szyb samochodowych. Są one w stanie pozbyć się nie tylko zabrudzeń, ale również zadrapań spowodowanych m.in. działaniem kamieni, piachu, żwiru, starych piór wycieraczek, słabej jakości płynem do spryskiwaczy oraz zwyczajną codzienną eksploatacją.

Warto pamiętać, że polerowanie szyb samochodowych jest zabiegiem, który poprawia nie tylko walory estetyczne. Zarysowania bardzo często załamują światło i oślepiają kierowcę zarówno podczas jazdy w nocy, jak i w słoneczny dzień.

Czym wyróżniają się środki do polerowania szyb samochodowych z naszej oferty?

W naszej ofercie znajduje się pasta do polerowania szyby samochodowej oraz wszystkie potrzebne akcesoria. Tego typu preparaty są w stanie usunąć zmatowienia, zadrapania i plamy, co z kolei poprawia estetykę samochodu. Dodatkową korzyścią jest poprawa widoczności, co przekłada się na większe bezpieczeństwo jazdy. Polerowanie szyb samochodowych może również pomóc w ich ochronie przed uszkodzeniami i pęknięciami, zwłaszcza w przypadku starszych lub zużytych powierzchni.

Oferowane przez nas środki doskonale radzą sobie z usuwaniem różnych zanieczyszczeń, w tym pyłu, brudu, smaru oraz oleju. Można zatem cieszyć się ich doskonałą czystością. Środek do polerowania szyby samochodowej jest w stanie przywrócić pierwotny wygląd szklanym powierzchniom, usuwając mikrorysy oraz inne zadrapania.

Czym polerować szyby samochodowe? Nasze propozycje

Zapewniamy szeroki wybór preparatów oraz akcesoriów. Proponujemy m.in. pady filcowe do polerowania szkła i metalu w różnych rozmiarach. Są one wykonane ze sprasowanych włókien wełnianych. Znacznym ułatwieniem jest mocowanie na rzep (polecamy maszyny polerskie z naszej oferty). Dostępny jest też dysk polerski, który nadaje wysoki połysk i jest w pełni bezpieczny dla powierzchni, na których jest stosowany. Oprócz tego można zaopatrzyć się w filcowe kostki oraz aplikatory.

Czym polerować szyby samochodowe? Dobrym rozwiązaniem jest dwutlenek ceru dostępny w formie proszku. Miesza się go z wodą i nanosi na rysę za pomocą krążka polerskiego umieszczonego na maszynie polerskiej. Taka pasta do polerowania szyby samochodowej doskonale radzi sobie nie tylko z niewielkimi rysami. Oprócz tego działa odtłuszczająco i usuwa przebarwienia. Proponujemy także gotowe produkty do czyszczenia, które są w stanie usunąć nawet specjalne powłoki ochronne, oraz gotowe zestawy do renowacji szyb. W asortymencie można znaleźć produkty takich marek jak: ADBL, Carpro, Flexipads, Royal Pads, Soft99 i innych.