Vasco

Dzięki dostępnym w naszym sklepie preparatom zapewnisz sobie wysoką skuteczność w walce z zabrudzeniami oleistymi, smolistymi oraz z drobinami asfaltu. Wybierz potrzebne środki Vasco Detailing i zakup w atrakcyjnej cenie. Uporczywe zanieczyszczenia potrafią skutecznie utrudnić życie właściciela samochodu, ponieważ wpływają na kondycję karoserii, ale i przeszkadzają w jej bezpiecznym czyszczeniu. Gdy zwykłe mycie z szamponem nie wystarcza, sięgnij po wyroby producenta do zadań specjalnych – marki Vasco – które oferujemy w tej kategorii.

Detailing Vasco – efektywne i wydajne formuły

Dzięki specjalnie opracowanej formule produkty tej marki są niezwykle praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Gęsta konsystencja dokładnie pokrywa czyszczoną powierzchnię, dobrze się na niej utrzymuje i umożliwia dynamiczną pracę. Czynniki aktywne wnikają w głąb najcięższych zabrudzeń, pozwalając na ich łatwe i bezpieczne dla samochodu usunięcie. Dzięki temu wykonywanie czynności z zakresu detailingu jest nad wyraz płynne i ekonomiczne.

Produkty Vasco Detailing można zakupić zarówno w opakowaniach o mniejszej pojemności, które są wystarczające dla samochodów osobowych lub do okazjonalnego użytkowania, jak i w zdecydowanie pojemniejszych zbiornikach, które sprawiają, że preparat wystarczy do pielęgnacji większych aut, na przykład dostawczych, a nawet ciężarowych. Obszerniejsze, 5-litrowe pojemniki zdają egzamin również w przypadku kilku pojazdów, które wymagają profesjonalnej i regularnej pielęgnacji oraz utrzymania wysokiego poziomu czystości.