Cleanery | Pre-Wax

Do czego służy cleaner pod wosk?

Produkty typu pre-wax to preparaty, które służą do przygotowania powierzchni przed nałożeniem wosku samochodowego. Ich głównym zadaniem jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, takich jak brud, osady, pył czy pozostałości innych środków, które mogłyby utrudniać lub uniemożliwiać uzyskanie dobrego efektu woskowania. Cleaner pod wosk ma specjalną formułę, która skutecznie oczyszcza powierzchnię, nie pozostawiając na niej żadnych śladów czy zmatowień.

W zależności od rodzaju produktu takie preparaty mogą zawierać dodatkowe składniki, np. zmiękczacze, które pomagają usunąć stare warstwy wosku lub poprawić stan powierzchni. Stosując pre-wax cleanery przed woskiem, można uzyskać znacznie lepsze efekty woskowania, bowiem wosk będzie lepiej przylegać do czystej i gładkiej powierzchni, co z kolei przełoży się na jego trwałość oraz lepszą ochronę przed uszkodzeniami.

Cleaner pod wosk – jakie produkty można znaleźć w naszej ofercie?

W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje cleanerów od wielu renomowanych marek, m.in. Angelwax, Auto Graph, Chemical Guys, House of Wax czy Dodo Juice. Znanym producentem jest też CarPro Essence. Preparaty są dostępne w różnych pojemnościach – od 100 ml, do 5 l. Duży wybór produktów sprawia, że można z łatwością dopasować je do rodzaju lakieru oraz preferowanej metody obróbki. Profesjonalne pre-wax cleanery przed woskiem są w pełni bezpieczne nawet dla miękkich lakierów, nie trzeba więc martwić się hologramami oraz mikrozarysowaniami. Zapraszamy również do zapoznania się z asortymentem z kategorii woski do lakieru samochodowego.