Płyny Do Spryskiwaczy

Płyn do spryskiwaczy – zadbaj o idealny wygląd szyby

Płyny do spryskiwaczy służą do czyszczenia szyb samochodów lub innych pojazdów. Wlewa się je do specjalnego zbiornika, który jest połączony z dyszą umieszczoną na przedniej szybie. Płyn wypuszczany jest pod ciśnieniem przez dyszę, a następnie rozpylany na powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się różnego rodzaju zabrudzeń. Warto regularnie uzupełniać jego poziom, możemy bowiem dzięki niemu w krótkim czasie usunąć m.in. kurz, owady, pył czy osady z wody deszczowej, które są widoczne na przedniej szybie pojazdu.

Kolejnym argumentem przemawiającym na rzecz stosowania płynu do spryskiwaczy jest większy komfort w trakcie poruszania się autem. Usunięcie wspomnianych zabrudzeń poprawia widoczność podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, mgła lub silne słońce. Regularne używanie płynu przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa i utrzymania dobrego stanu technicznego pojazdu.

Płyn do spryskiwaczy może zawierać różne składniki, w tym detergenty, środki przeciwzamarzaniowe, środki antybakteryjne lub zapobiegające osadzaniu się kamienia. Wybierając produkt, należy kierować się przede wszystkim warunkami klimatycznymi, w których będzie używany pojazd.

Zimowy płyn do spryskiwaczy i inne produkty dostępne w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajduje się m.in. zimowy płyn do spryskiwaczy, który oprócz wyżej opisanych funkcji dodatkowo chroni szyby przed zamarzaniem. Jego stosowanie w podczas chłodnych miesięcy jest szczególnie istotne, bowiem w ten sposób zmniejsza się ryzyko zamarznięcia płynu w dyszach i zbiornikach oraz powstawania szronu na szybach. Oferujemy produkty odporne na zamarzanie aż do temperatury -20 stopni Celsjusza. Wyróżniają się one nie tylko skutecznym działaniem, ale również wydajnością. W naszym asortymencie można znaleźć płyny do spryskiwaczy takich producentów jak De Secreto czy Sonax Xtreme.

Preparaty mają przyjemny, delikatny zapach i innowacyjną formułę. Dzięki niej radzą sobie doskonale z usuwaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń, które pojawiają się podczas użytkowania samochodu. Cena płynu do spryskiwaczy jest uzależniona od wybranej pojemności opakowania. Oferujemy zarówno 1-litowe wersje, jak i większe 4- oraz 5-litrowe. Preparaty są w pełni bezpieczne dla reflektorów. Produkty Sonax Xtreme wykorzystują specjalne nanocząsteczki, które poprawiają właściwości myjące, dzięki czemu bardzo dobrze radzą sobie nawet z usuwaniem soli oraz błota pośniegowego. Osoby, które chcą, aby szyby w ich samochodzie lśniły czystością, znajdą u nas również profesjonalne płyny do mycia.