Funky Witch

W tej kategorii znajduje się szeroki wybór polecanych przez fachowców produktów samochodowych Funky Witch. To polska firma z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich, która powstała w 2016 r. z inicjatywy pasjonata motoryzacji i detailingu – Mateusza Blicharza. Od początku działalności przedsiębiorstwo skupia się na dostarczaniu wyrobów najwyższej jakości. Aby ją zapewnić, już na etapie wyboru surowców konsultowano się ze specjalistami i hobbystami, którzy na co dzień zajmują się pielęgnacją, czyszczeniem i renowacją aut.

Z roku na rok oferta się poszerzała, w efekcie czego obecnie produkty samochodowe Funky Witch pozwalają na kompleksowe zadbanie o atrakcyjny design i czystość dowolnych elementów oraz podzespołów auta. W asortymencie marki dostępnym w naszym sklepie znajdują się m.in. szampony, woski, quick detailery, dressingi czy płyny do szyb i tapicerki. W 2019 r. produkcja firmy weszła na nowy, wyższy poziom, a to za sprawą nawiązania współpracy z profesjonalną szkołą detailingu Detailing Academy, która wnosi duży wkład w powstawanie kolejnych preparatów.

Różnorodne zapachy, rodzaje, pojemności opakowań i zastosowanie przekłada się na możliwość zamówienia dowolnych kosmetyków niezależnie od przeznaczenia, które spełniają nawet najsurowsze wymagania jakościowe. Produkty samochodowe Funky Witch to dobry wybór zarówno do przydomowego garażu, jak i profesjonalnej firmy detailerskiej. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych w tej kategorii, wysokojakościowych artykułów i składania zamówień!