Kontakt

Siedziba firmy :

Nomos Sp. z o.o Sp.k.
ul. Agrestowa 1
83-010 Straszyn

NIP 604-013-17-86
REGON 221025581

e-mail: kontakt@detailing-house.pl
e-mail: nomos.sklep@gmail.com

Telefon: 727-001-751              

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 7:30-15.30
Sobota - Niedziela: nieczynne

 

Sklep stacjonarny:

Detailing House
ul. Starogardzka 117, lok. U5
83-010 Straszyn

e-mail : sklep@detailing-house.pl

Telefon: 797-950-140 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 10:00-18:00
Sobota: 11.00-15.00
Niedziela: nieczynne

 

 

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000357257.

Piotr Jurkowski

Założyciel

Dorota Dębska

Brand manager

d.debska@detailing-house.pl

+48 721 861 221

Michał Szczubełek

Kierownik działu handlowego

m.szczubelek@detailing-house.pl

Łukasz Zawiślak

Przedstawiciel handlowy

l.zawislak@detailing-house.pl

+48 721 851 221

Krzysztof Trepa

Przedstawiciel handlowy

k.trepa@detailing-house.pl

+48 661 333 063

Paweł Januszkiewicz

Kierownik sklepu

p.januszkiewicz@detailing-house.pl

+48 661 111 961

Luiza Jażdżyk

Starszy doradca handlowy

sklep@detailing-house.pl

+48 797 950 140

Patrycja Miselis

Dział handlowy i realizacja wysyłek

biuro@detailing-house.pl

+48 727 001 751

Katarzyna Wojciechowska

Asystentka działu sprzedaży

k.wojciechowska@detailing-house.pl

+48 727 001 751

Tomasz Misiura

Kierownik działu logistycznego i kontrolingu

t.misiura@detailing-house.pl

+48 797 940 288

Wiktoria Stopa

Pracownik magazynu

magazyn@detailing-house.pl

Krzysztof Werbel

Pracownik magazynu

magazyn@detailing-house.pl

Maciej Jurkowski