Quick Detailery

Quick detailery – sposób na szybką pielęgnację karoserii

Produkty typu quick detailer służą do szybkiego czyszczenia oraz nabłyszczania zewnętrznej części samochodu. Najczęściej występują w postaci buteleczek z rozpylaczem. Za ich pomocą można skutecznie pozbyć się między innymi kurzu, smug czy śladów palców. Oprócz tego stosuje się je w celu zwiększenia połysku lakieru oraz zabezpieczenia powierzchni przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Quick detailery znakomicie nadają się do czyszczenia karoserii pomiędzy kolejnymi myciami pojazdu. Dzięki nim wystarczy zaledwie chwila, aby samochód był czysty i lśniący.

Oferowane przez nas preparaty nie zastąpią całkowicie regularnego mycia za pomocą szamponów, jednak mogą być wykorzystywane do utrzymywania czystości. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są w pełni bezpieczne dla lakieru. Dzięki temu nie trzeba się martwić ryzykiem zarysowania karoserii. Preparaty można aplikować zarówno na suchą, jak i mokrą powierzchnię. W tym drugim przypadku quick detailer wspomoże także proces suszenia. Produkt nadaje się też do czyszczenia wewnętrznych części wykonanych z tworzyw sztucznych. Dzięki temu jest uniwersalny, a przy tym skuteczny.

Skuteczny quick detailer – jakie produkty można znaleźć w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki wybór produktów wielu znanych producentów, takich jak:

  • ADBL,
  • 303,
  • CarPro,
  • Chemical Guys,
  • Dodo Juice,
  • Funky Witch,
  • Good Stuff.

Quick detailery występują zarówno w opakowaniach o pojemności 50 ml, jak i 5 l. Oferujemy produkty najnowszej generacji, które skutecznie chronią zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnię samochodu. Ich specjalna formuła sprawia, że preparat może być z powodzeniem używany nawet w większych ilościach, bez efektu aureoli. Ważną zaletą produktów dostępnych w naszym sklepie jest ich przyjemny zapach, dzięki któremu aplikacja staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Wszystkie oferowane środki są w pełni bezpieczne dla wcześniej zastosowanych powłok ochronnych. Dzięki temu nie trzeba martwić się, że quick detailer uszkodzi warstwę nanotechnologiczną, woskową, ceramiczną lub uszczelniającą. Po nałożeniu preparatu karoseria staje się idealnie gładka, z efektem jedwabiu. Dzięki temu lakier perfekcyjnie błyszczy, a kolory wydają się rozjaśnione. Poszczególne produkty tworzą na powierzchni wodoodporną warstwę, która chroni przed cieczami, a jednocześnie wzmacnia efekt kropelkowania i taflowania. Preparaty szybko odparowują z powierzchni, nie pozostawiając smug.