Czyszczenie Dachów Cabrio

Czyszczenie dachu cabrio – regularna pielęgnacja oraz świeży i nieskazitelny wygląd

Odpowiednie i regularne czyszczenie dachu cabrio sprawi, że przez wiele lat będzie wyglądać jak nowy. Bez względu na rodzaj materiału, z którego jest wykonany, można stosować produkty, które prezentujemy w tej kategorii naszego sklepu. Środki do czyszczenia dachu cabrio są dostępne w wygodnych opakowaniach ze sprayem, co ułatwia ich aplikację. Skutecznie usuwają każdy rodzaj brudu, począwszy od tego drogowego, ptasich odchodów czy innych osadów ulicznych.

Proponowane przez nas preparaty to propozycje od uznanych na rynku producentów kosmetyków do pielęgnacji samochodów. Ich skład sprawia, że mogą być stosowane zarówno do każdego rodzaju dachu materiałowego, jak i winylowego. Każdy z tych środków do czyszczenia dachu cabrio nie jest inwazyjny dla lakieru, chromów, szyb, plastików i elementów gumowych pojazdu.

Środek do czyszczenia dachu cabrio – proste w użyciu kosmetyki dające natychmiastowe rezultaty

Przystępując do czyszczenia dachu cabrio, należy pamiętać o przygotowaniu obszaru, który chcemy poddać konserwacji. W kolejnym etapie wystarczy nanieść niewielką ilość preparatu i rozprowadzić go za pomocą ściereczki z mikrofibry bądź szczotki z miękkiego włosia. Po równomiernym nałożeniu środka do czyszczenia dachu cabrio wystarczy spłukać jego pozostałości dużą ilością wody i pozostawić do wyschnięcia. Przy użyciu specjalistycznych preparatów konserwację dachu kabrioletu można wykonywać 1–2 razy w roku. W ten sposób zadbamy, aby przez cały czas był jak najlepiej chroniony.