Poka Premium

Firma Poka Premium produkuje zaawansowane akcesoria i wyposażenie dla pracowni auto detailingu oraz myjni samochodowych. To systemowe rozwiązania, ułatwiające organizację pracy i dopracowanie procedur zakładowych. Profesjonalne uchwyty, stojaki i inne sprzęty do zagospodarowania przestrzeni w specjalistycznym zakładzie mogą być stosowane również w prywatnych garażach. W katalogu producenta znalazły się:

  • wieszaki na maszyny polerskie, butelki i szczotki,
  • półki oraz uchwyty na baniaki i butelki,
  • wózki do detailingu,
  • pokrowce na wózki,
  • korytka.

Zadbaj o wyposażenie swojego garażu z Poka Premium

Dbanie o samochody wymaga dobrej organizacji pracy. Nasz sklep proponuje systemy Poka, które porządkują narzędzia oraz środki używane podczas czyszczenia auta. U nas skompletujesz swój zestaw wspomagający pracę przy renowacji i pielęgnacji własnych czterech kółek.

Pobierz e-Katalog Poka Premium

Marka Poka – czym wyróżniają się produkty do car detailingu dostępne w naszej ofercie?

Marka Poka jest znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów, które mogą okazać się przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów oraz miłośników car detailingu. Wszystkie z nich wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz precyzyjnym wykończeniem. Taki efekt udało się uzyskać dzięki wykorzystaniu najnowszych maszyn CNC. Z tego względu dokładność gięcia wynosi +/- 0,05 mm. Produkty Poka nadają się na kosmetyki samochodowe oraz do przechowywania różnego rodzaju elementów, np. pędzelków, szczotek, butelek czy maszyn polerskich.

Wszystkie wieszaki, półki, uchwyty i organizery zostały wykonane z wysokiej jakości blachy pochodzącej z renomowanych hut. Aby zachować trwałość koloru na długie lata, powierzchnia blach została polakierowana proszkowo. Dzięki temu jest ona również bardziej odporna na uszkodzenia. Produkty marki Poka zostały stworzone z myślą o zapewnieniu lepszej organizacji przestrzeni roboczej, ergonomii oraz efektywności. Proponujemy także inne akcesoria poprawiające bezpieczeństwo i higienę pracy.