Czyszczenie Gumy i Plastików

Profesjonalne preparaty do plastików zewnętrznych oraz gumy

Krystaliczna i błyszcząca karoseria cieszy każdego właściciela samochodu. Utrzymanie w czystości elementów plastikowych i gumowych ma bardzo duży wpływ na uzyskanie takiego efektu. Dressingi do plastików zewnętrznych czy inne preparaty do odświeżania plastików pozwalają na samodzielne zabezpieczenie powłok przed zarysowaniami, czy też płowieniem. Efekt użytych kosmetyków do złudzenia będzie przypominać ten, który uzyskaliśmy po wizycie w zakładzie detailingowym.

Czyszczenie plastików zewnętrznych w samochodzie – dobra praktyka w detailingu pojazdów

Odbarwione zderzaki albo zabrudzone listwy boczne to bolączka wielu właścicieli samochodów. Specjalne preparaty do plastików zewnętrznych bez problemu dostosują się do wrażliwości wspomnianych elementów. Nawet te najmniejsze, niezauważalne na pierwszy rzut oka smugi i zabrudzenia będą możliwe do usunięcia. Regularne czyszczenie plastików zewnętrznych w samochodzie jest niezbędne, jeśli chcemy zadbać o wygląd pojazdu. To bardzo ważne, jeśli chcemy „odmłodzić” auto na specjalną okazję lub kiedy zamierzamy je wystawić na sprzedaż.

Preparaty do plastików samochodowych zewnętrznych – renowacja na najwyższym poziomie

Coraz więcej producentów samochodów minimalizuje produkcję czarnych elementów plastikowych. Jednak wciąż na polskich drogach można zobaczyć ogromną liczbę pojazdów, które zostały wyposażone w nielakierowane, chropowate części na drzwiach, zderzakach czy klamkach. Z biegiem czasu plastik zaczyna wyglądać nieestetycznie, tracąc połysk i starzejąc się. Proponowane przez nas środki do plastików zewnętrznych zawierają substancje odnawiające zużyty, a nawet już brzydki plastikowy element. Są w stanie nadać nowy, świeży wygląd pojazdowi. Już przy pierwszym użyciu dressingu do plastików zewnętrznych różnica będzie zauważalna. W naszym sklepie są dostępne:

  • impregnaty;
  • odtłuszczacze;
  • środki czyszczące;
  • środki konserwujące;
  • dressingi.

To produkty, które są o wiele wydajniejsze od uniwersalnych środków czyszczących. Systematyczne czyszczenie środkami do plastików zewnętrznych zapewni im należytą ochronę przed promieniami UV, uszkodzeniami mechanicznymi i kolejnymi zabrudzeniami. Dostępne w naszej ofercie preparaty do odświeżania plastików są łatwe i przyjemne w aplikacji. Mają inny skład niż kosmetyki do wnętrza aut. Dzięki nim auto będzie wyglądać jak nowe nawet po kilku latach jazdy.