Lakiery i folie matowe

Matowy lakier i folia samochodowa – spraw, aby prezentowały się atrakcyjnie

Lakiery matowe samochodowe i folie stają się coraz popularniejsze. Nie ma co się dziwić, prezentują się atrakcyjnie, przykuwając oko wielu innych użytkowników pojazdów. Każdy właściciel tego eleganckiego i nowoczesnego auta musi pamiętać, że dbanie o matowy lakier wymaga systematycznego stosowania specjalnych kosmetyków. W tej kategorii prezentujemy dostępne w naszym sklepie internetowym:

  • powłoki do lakierów matowych i folii;
  • preparaty do zabezpieczania powierzchni;
  • quick detailery do matowego lakieru i folii;
  • szampony;
  • woski;
  • zestawy do pielęgnacji.

Wyżej wymienione produkty wyszły spod ręki uznanych na rynku producentów specjalizujących się w detailingu samochodowym. Za ich sprawą pielęgnacja matowej folii samochodowej i lakieru będzie prostą czynnością niewymagającą większego wysiłku.

Fachowa pielęgnacja lakieru matowego samochodowego

Nieumiejętne dbanie o matowy lakier może go trwale uszkodzić. Dlatego w tej kategorii oferujemy profesjonalne powłoki do lakierów matowych i folii, które rozwiążą wszystkie problemy i samochód będzie jak nowy! Przechodząc do zabezpieczania matowej folii samochodowej bądź lakieru, należy przemyć powierzchnię, a następnie dokładnie ją spłukać. Następnie można nałożyć jeden z proponowanych przez nas produktów do konserwacji lakieru lub folii matowej.

W odróżnieniu od tradycyjnych preparatów dadzą widoczne efekty już po kilku chwilach. Nałożenie powłoki do lakierów matowych pozwoli go zabezpieczyć, dzięki czemu każdy element będzie wyglądać, jakby dopiero zszedł z taśmy produkcyjnej. Produkty w naszym sklepie powstały z myślą o każdym rodzaju materiału. Oprócz stosowania rekomendowanych przez nas środków do lakieru matowego samochodowego zachęcamy także do wyposażenia się w ściereczki z mikrofibry czy miękkie pędzle do ich nakładania.