Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Gyeon

Gyeon Q2 Matte EVO Light Box – powłoka ceramiczna do matowych powierzchni 50ml

369,90 
Wysyłka: do 24 godzin

Gyeon Q2 Matte EVO – to powłoka ceramiczna do zabezpieczenia wszystkich rodzajów wykończeń matowych. Wzmacnia kolor bez zmiany wykończenia matowego lakieru, folii PPF lub folii do zmiany koloru. Q² Matte EVO to jednowarstwowa formuła, łatwa w aplikacji, wysoce hydrofobowa i stworzona z myślą o maksymalnej trwałości.

Zapewnia w pełni matowe wykończenie

Największą zaletą Q² Matte EVO jest jego naturalne wykończenie na matowych lub satynowych lakierach. Formuła produktu oparta jest na dwutlenku krzemu (SiO2) została specjalnie opracowana, aby zapewnić wysoką ochronę przed promieniowaniem UV i chemią w połączeniu z świetnymi właściwościami samooczyszczania niezwykle wymagającej struktury matowego lakieru. 

Najlepsze rozwiązanie dla samochodów z matowym wykończeniem

Q² Matte EVO został zaprojektowany od podstaw wyłącznie do wykończeń matowych  satynowych. Zapewnia niesamowitą trwałość w porównaniu ze zwykłymi produktami do zabezpieczania. W porównaniu ze standardowymi powłokami stosowanymi na tej bardzo specyficznej powierzchni znacznie poprawiono również właściwości samooczyszczania i odpychania wody.

Brak garażu? To nie problem!

Wszystkie formuły EVO można aplikować na zewnątrz. Należy zapewnić stabilne warunki, nigdy nie używać w bezpośrednim świetle słonecznym i sprawdzić prognozę pogody! Powłoka nie powinna mieć styczności z wodą w ciągu pierwszych 12 godzin po nałożeniu.

Wskazówki dotyczące aplikacji

Powłokę Q² Matte EVO można aplikować na wszystkich matowych i satynowych powierzchniach m.in. lakierze, folii do zmiany koloru, a także na PPF lub włóknie węglowym. 

Wskazówka: Upewnić się, że powłoka tworzy całkowicie równe i pozbawione smug wykończenie przed dotarciem. Powłokę można aplikować w wielu krzyżowych ruchach, aby równomiernie rozprowadzić produkt, a nawet zamienić go na ruch okrężny. Użyć więcej powłoki niż przeciętnie - większość folii jest znacznie bardziej chłonna niż lakier samochodowy. Jak w przypadku każdej powłoki ceramicznej, pamiętać – przygotowanie jest kluczowe, dlatego dobrze odtłuść powierzchnię za pomocą Q²M Prep.

Opakowanie Light Box zawiera: 

  • Q² Matte EVO 50ml
  • Q²M Coating Applicator Light
  • Instrukcję obsługi
  • Instrukcję pielęgnacji auta
  • Naklejkę serwisowa
  • Naklejkę #gyeonized
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2023-07-21 07:29:47
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl