Aqua Car Cosmetics

Aqua Car Cosmetics to polska firma, która oferuje wysokiej jakości produkty do auto detailingu. Te flagowe to przede wszystkim powłoki ceramiczne z rewolucyjną technologią samoregulacji (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) oraz folie ochronne (AQUA Shield PPF). Wśród dostępnych preparatów znaleźć można ponadto płyny do montażu folii, aktywatory kleju, płyny pielęgnacyjne do powłok, a także uniwersalne preparaty czyszczące i aplikatory. Co je wyróżnia? Przede wszystkim wspomniana już doskonała jakość, a dodatkowo rewelacyjna wydajność i konkurencyjne ceny. Dlaczego? Bo produkty AQUA stworzone zostały nie tylko DLA DETAILERÓW, ale również PRZEZ DETAILERA, a więc przez kogoś, kto doskonale wie, czego oczekują nabywcy tego rodzaju asortymentu i kto wiedzę tę od kilku lat z powodzeniem wprowadza w życie.

Aqua Car Cosmetics – dlaczego warto zdecydować się na te produkty?

Ta polska marka jest obecna na rynku od wielu lat, dzięki czemu oferowane przez nią produkty są dopracowane i znakomicie spełniają swoją funkcję. Kosmetyki samochodowe Aqua są polecane nie tylko profesjonalistom zajmującym się car detailingiem, ale również amatorom, którzy działają w domowym zaciszu. Receptury wszystkich preparatów są nieustannie udoskonalane, dzięki czemu są niezawodne i bardzo dobrze sprawdzają się w działaniu. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór produktów, które okażą się bardzo pomocne w całym procesie car detailingu.

Na wyposażeniu każdego detailera muszą znaleźć się wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, przeznaczone do aplikacji powłok i pracy z lakierem. Produkty Aqua Cosmetics zostały wykonane z miękkiego i gładkiego materiału, który jest w pełni bezpieczny dla tego typu powierzchni. Ściereczki pozwalają także na bardzo precyzyjną aplikację produktów, a poszczególne egzemplarze doskonale nadają się do czyszczenia luster oraz szyb. Proponujemy również duży wybór płynów do mycia szyb oraz do ekranów dotykowych (dostępne są też inne produkty do szklanych powierzchni). Takie środki doskonale radzą sobie z kurzem oraz śladami palców, a oprócz tego z zanieczyszczeniami drogowymi. Dużą popularnością cieszy się też uniwersalny płyn czyszczący od Aqua Car Cosmetics, który nadaje się do usuwania osadów wapiennych i mineralnych, śladów po wodzie oraz do odtykania powłok ceramicznych. Proponujemy również preparat do silnych zabrudzeń metalicznych, który bardzo dobrze radzi sobie z rozpuszczaniem cząstek żelaza z kół oraz z powierzchni lakierowanych.