Czyszczenie Plastików Wewnętrznych

Czyszczenie plastików w samochodzie – zadbaj o kokpit i wnętrze swojego auta

Jak zadbać o kokpit w aucie? Czym czyścić plastiki w samochodzie? To pytania, które zadaje sobie wielu właścicieli czterech kółek. Czyszczenie oraz zabezpieczenie elementów plastikowych we wnętrzu auta wielu zniechęca, lecz w naszym sklepie internetowym łatwo znaleźć receptę na te bolączki. W tej kategorii prezentujemy wszystko, czym można czyścić plastiki w samochodzie. W ofercie pojawiły się:

  • quick detailery (QD);
  • dressingi do plastików wewnętrznych;
  • dedykowane środki czyszczące;
  • uniwersalne środki czyszczące (APC)
  • zestawy preparatów wraz z akcesoriami do ich aplikowania.

Proponowane przez nas produkty uporają się zarówno z lekkimi zabrudzeniami, także tymi, pochodzenia organicznego, jak i uporczywym zapachem dymu papierosowego czy intensywnymi plamami. Dressingi do plastików oraz inne preparaty zapewniają odpowiednią konserwację i pielęgnację przez długi czas!

Czym myć plastiki w samochodzie? Preparaty do odnawiania tworzywa sztucznego

Dbanie o wygląd swojego auta i regularne zabiegi pielęgnacyjne nie powinny dotyczyć tylko zewnętrznych elementów. Nie można zapominać także o wnętrzu pojazdu, w którym my i nasi pasażerowie spędzamy sporo czasu. Zwykłe czyszczenie plastików często nie wystarcza. Warto użyć dressingów do plastików wewnętrznych, które są w stanie „odżywić” i zabezpieczyć tworzywa sztuczne, dzięki czemu będą wyglądać jak nowe. Specjalistyczne preparaty od uznanych na rynku producentów pozostawiają ochronne połówki antystatyczne, chroniąc przed nadmiernym osadzaniem się kurzu i płowieniem plastiku.

Korzystając z produktów w tej kategorii, można szybko przekonać się, że do uzyskania zadowalających efektów nie jest konieczny demontaż czy wymiana elementów deski rozdzielczej. Wystarczy zastosować odpowiedni kosmetyk, który odnowi plastikowy element we wnętrzu auta. Poprawa wyglądu, pogłębienie koloru i podbicie struktury, już po pierwszym użyciu – różnica będzie kolosalna!

Dressingi do plastików – dobry środek wymaga regularnego stosowania

Warto pamiętać, że czyszczenie plastików w samochodzie nie jest czynnością zajmującą dużo czasu. Wykonywanie tego rodzaju zabiegów regularnie da widoczne niemal natychmiast rezultaty. To łatwe, często wystarczy tylko rozpylić kosmetyk na szmatkę z mikrofibry i z jej pomocą dokładnie rozprowadzić preparat na desce rozdzielczej i pozostałych elementach plastikowych Warto zaopatrzyć się również w pędzelki, które pozwolą pozbyć się brudu z trudniej dostępnych miejsc.