Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Dodo Juice

Dodo Juice Light Fantastic 150ml - wosk przeznaczony do jasnych lakierów

151,92  189,90 

1 012,80 /litr

cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Wysyłka: do 24 godzin

Light Fantastic to nie zawierający barwników, biały wosk pszczeli (razem z czystą karnaubą T1) z kroplą lub dwiema olejku kokosowego. Lekkie składniki na lekki wosk do jasnych samochodów… ma sens, prawda?

Słyszeliśmy że właściciele Dodo Juice wręcz nalegają nawet, aby ich technicy nosili białe fartuchy, kiedy gotują ten wosk. W białym pokoju. Słuchają albumu The Beetles „White”. Nic więc dziwnego, że pasuje do jaśniejszych lakierów, w tym: białych, srebrnych i jasnych metalików

Ten twardy wosk karnauba ma miękką konsystencję, dzięki czemu bardzo łatwo rozprowadza się na lakierze, uzyskując piękny połysk. Lakiery „vintage” i klasyczne docenią tę formułę znacznie bardziej niż nowoczesne woski hybrydowe czy glazy. Podobnie jak folia PPF

A ponieważ nie ma barwnika, możesz go używać do każdego kolorowego samochodu - w tym najjaśniejszych i najdelikatniejszych lakierów, czy też folii PPF bez obawy o przebarwienia, lub zbyt agresywne działanie rozpuszczalników.

Odstęp między następnymi aplikacjami? 

Woskuj swoje auto mniej więcej co 2-3 miesiące, w przypadku auta które użytkujemy na codzień. Przy garażowanym klasycznym samochodzie używanym sporadycznie prawdopodobnie wystarczy tylko raz w roku.

Nasza rada:

Połóż na zabezpieczanym elemencie cienką warstwę wosku, odczekaj kilka minut i dotrzyj puszystą mikrofibrą. Efekt będzie znacznie lepszy jeśli położymy na lakier minimum dwie warstwy.

Dostępne pojemności:

  • 30 ml
  • 150 ml
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2022-04-27 11:59:33
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty