Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Dodo Juice

Dodo Juice Mint Condition 500ml - quick detailer, czyści i nabłyszcza

45,52  56,90  cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Wysyłka: do 24 godzin

Dodo Juice Mint Condition – to quick detailer, który czyści i nabłyszcza wszystkie powierzchnie, czyniąc go najlepszym kumplem detailera, produktem numer jeden i absolutnym zbawieniem. Jeśli potrzebujesz jednego sprayu, który zrobi wszystko po trochu, to jest to Mint Condition.

Opróćz lakieru można stosować go na: lakierowanych listwach ozdobnych, strukturalnych plastikach, czy też na wewnątrznych plastikach. Wszystko to jest delikatnie czyszczone, aby uzyskać świeży wygląd oraz porządany połysk.

Po umyciu użyj go w celu usunięcia delikatnych zabrudzeń bez wpływu na woski lub selanty, które zostały wcześniej nałożone. Jego formuła jest idealna do delikatnego usuwania resztek owadów, bałaganu po ptakach, bez konieczności sięgania po bardziej agresywne środki czyszczące. Pozostawia powierzchnie czystą, błyszczą i śliską. Możesz użyć go po nałożeniu wosku, lub sselantu do ostatecznego wykończenia. A na spotach / targach jest to świetny spray który usuwa kurz i odciski palców w ciągu dnia.

Mint Condition jest jednym z tych produktów, który kiedy zaczniesz używać, używasz go coraz częściej i częściej, na coraz więcej rzeczy. A potem zastanawiasz się, jak kiedykolwiek mogłeś żyć bez niego.

Dostępne pojemności:

  • 100 ml
  • 500 ml
  • 5 l
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2022-04-22 11:39:05
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty