Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Gyeon

Gyeon Q2M ECOWash 1L - skoncentrowany szampon do mycia bezwodnego

99,90 

99,90 /litr

Wysyłka: do 24 godzin

SKONCENTROWANY SZAMPON DO MYCIA BEZWODNEGO LUB BEZ SPŁUKIWANIA. ŚRODEK WSPOMAGAJĄCY OSUSZANIE, NADAJĄCY ŚLISKOŚĆ I POŁYSK.
Q²M ECOWash umożliwia szybkie i bezpieczne mycie samochodu bez konieczności używania bieżącej wody, instalacji odpływowej oraz ryzyka przedostania się detergentów do gleby. Produkt można stosować na trzy sposoby: jako mycie bezwodne, mycie bez spłukiwania i jako środek ułatwiający osuszanie. Skoncentrowana formuła pozwala na testowanie różnego stopnia rozcieńczenia, aby dopasować produkt do sposobu użycia, warunków klimatycznych i osobistych preferencji.

WZBOGACONY O SiO2
Q²M ECOWash zawiera dodatek SiO2, który zapewnia śliskość, wysoki połysk, hydrofobowość i właściwości samoczyszczące. Dzięki temu produkt doskonale nadaje się do mycia samochodów pokrytych powłokami ceramicznymi w regionach, gdzie regularne mycie jest niemożliwe lub prawnie zabronione. Śliskość produktu zmniejsza ryzyko powstania zarysowań podczas mycia.

3 W 1
Niezależnie od tego, jaką metodę używania Q²M ECOWash preferujesz, jesteśmy pewni, że umyjesz auto łatwo i przede wszystkim w bezpieczny sposób.

Mycie bezwodne: rozcieńczenie 1:15 - 1:10
Mycie bez spłukiwania: rozcieńczenie 1:256 - 1:150
Środek do osuszania: rozcieńczenie 1:20

PORADY I TRIKI OD YVES HEYLEN
W Belgii nie mamy drastycznych ograniczeń w korzystaniu z wody (poza latem). Dlatego moim ulubionym sposobem użycia Q²M ECOwash jest pomoc w osuszaniu auta po myciu. 5 psiknięć na mój ulubiony ręcznik Q²M SilkDryer EVO zapewni idealny poślizg dla 2-3 elementów. Nie pozostawia smug i zapewnia przyjemny, śliski efekt.

Pojemność: 1 L

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2024-06-27 10:02:15
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl