Rupes Bigfoot LHR15 Mark III – maszyna polerska Dual Action.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Rupes

Rupes Bigfoot LHR15 Mark III STD - maszyna polerska Dual Action

3 054,23 
Wysyłka: do 24 godzin

Rupes Bigfoot LHR15 Mark III – najnowsza wersja najbardziej docenianej maszyny Dual Action, zmieniona konstrukcja, zapewnia lepszą ergonomię, zwiększony komfort pracy na zakrzywionych powierzchniach i trudno dostępnych miejscach.

MARK III z pewnością wyznaczy nową granicę wykończenia. Lata testów i badań pozwoliły ulepszyć to co już było najlepsze na rynku.

Najważniejsze zmiany w Mark III:

Wysokiej jakości gumowy, antypoślizgowy uchwyt zwiększa komfort i zapewnia lepsze czucie maszyny. Nowe elektroniczne pokrętło regulacji prędkości zapewnia łatwe dostosowanie prędkości w trakcie pracy, robimy to za pomocą kciuka, nie zmieniając położenia dłoni na maszynie. Progresywny spust, pozwala na każdym biegu dostosować pożądaną prędkość obrotową, możemy pracować na 6 biegu, a kiedy delikatnie nacisniemy spust maszyna będzie działała jakby była na 1 lub 2 biegu. Im mocniej dociśniemy tym bardziej zwiększamy obroty.

Dopracowany silnik, dzięki któremu udało się jeszcze bardziej zmniejszyć wibracje w trakcie pracy. Silnik autorski produkowany przez markę Rupes. W tym momencie jest najbardziej wydajnym, a zarazem energooszczędnym motorem na rynku wśród maszyn orbitalno-rotacyjnych. 9 metrowy kabel. Dodatkowe podpórki zapewniają stabilność maszyny, w trakcie jej nie używania, chronią ją również w razie upadku.

Specyfikacja techniczna:

  • Średnica talerza: 125 mm
  • Skok: 15 mm
  • Moc: 500 W
  • Zakres obrotów: 3000-5200 RPM
  • Waga: 2.6 kg
  • Rodzaj gwintu: M8
  • Długość kabla: 9 m

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2021-03-09 10:26:37
napisał/a:
...
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty