Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Szkolenia

Szkolenie Gyeon 2023-12-09

199,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Możesz być zainteresowany również:

Przebieg szkolenia:

 1. Wprowadzanie - 15 min
  Przedstawienie marki GYEON i rozmowa na temat zakresu szkolenia.
 2. Prezentacja powłok serii EVO - 30 min
  W części tej poznacie cały wachlarz powłok GYEON. Omówimy czym się od siebie różnią, co je łączy oraz jakie są ich unikalne cechy. Skonfrontujemy ich właściwości z tradycyjnymi metodami zabezpieczenia lakieru.
 3. Przygotowanie powierzchni do aplikacji powłok - 60 min.
  Omówienie jak używać past i padów GYEON oraz jaki jest wpływ ich użycia na trwałość i wygląd powłok. Na tym etapie w praktyce poznacie pasty i pady GYEON, dowiecie się jak najefektywniej nimi pracować, a następnie jak prawidłowo odtłuścić powierzchnie lakieru za pomocą dedykowanego środka GYEON.
 4. Praktyczne użycie powłok GYEON EVO - 180 min
  Pod okiem teamu autoryzowanego dystrybutora GYEON będzie czas na samodzielne doskonalenie swoich umiejętności z aplikowania powłok. Zwrócimy wam uwagę na innowacyjne podejście GYEON w kwestii nakładania i docierania oraz pomożemy usprawnić każdy etap pracy z powłokami w waszych studiach. Pokażemy wam jak uniknąć błędów, które przekładają się na mniejszą trwałość, powstawanie smug i plam lub zaburzone właściwości hydrofobowe. Każdemu z was podpowiemy jakiej powłoki powinien użyć na podstawie warunków, jakie ma w studiu oraz preferencji w sposobie aplikowania. Poznacie różne metody aplikowania. Celowo popełnimy błędy, żeby pokazać, jak ich uniknąć oraz jak usunąć ich skutki. W tej części będzie czas na zarówno na praktykę jak i rozmowy.
 5. Tips&Tricks - 60 min
  Na zakończenie poznacie nieszablonowe wykorzystanie powłok z serii EVO. Dowiecie się jak osiągnąć spektakularne efekty na takich powierzchniach jak matowy lakier i folia, szyby, końcówki wydechów, felgi czy nielakierowane elementy z tworzyw sztucznych.

Miejsce szkolenia: Strefa szkoleniowa Detailing House. Ul. Agrestowa 1, 83-010 Rekcin k. Gdańska

Termin szkolenia: 09.12.2023 o godzinie 9:00

Cena: Wstęp na szkolenie to 199 zł brutto. Po dokonaniu zakupów produktów GYEON powyżej 299 zł koszt szkolenia zostanie zwrócony.

Przy zakupie szkolenia wymaga jest przedpłata.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2023-11-14 15:10:42
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty