Carbins jest marką znaną z wysokiej jakości folii samochodowych na całym świecie, a dzięki zastosowaniu najlepszych kalandrowanych materiałów PVC oraz niemieckiego kleju o niskiej początkowej przyczepności linia premium została bardzo dobrze przyjęta na rynku zarówno u wykwalifikowanych studiów oklejania jak również wśród hobbystów wrappingu.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Carbins Folie

Carbins C3 SP-16 PET Metallic Pearl Dark Green - folia do zmiany koloru samochodu

2 580,00  4 300,00 

143,33 /mb

cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Wysyłka: do 24 godzin

Carbins PET Metallic Pearl Dark Green
Pełna rolka
Szerokość: 152 cm
Długość: 18 mb

Carbins jest producentem folii winylowych. Folie produkują od 2008 roku, a ciągły rozwój sprawił, że są jednym z największych w tej branży. Setki kolorów i ponad tysiąc dealerów na świecie wyróżniają tę markę, którą teraz możecie kupić również w Polsce.

Ponad 300 kolorów i wzorów w ofercie. Zakupiłeś samochód w kolorze, który Ci nie odpowiada? Chcesz zabezpieczyć lakier przed starzeniem? Może potrzebujesz jedynie coś w swoim samochodzie zmienić?

Folia o wysokiej wytrzymałość na rozciąganie podczas nakładania, dzięki czemu łatwo się ją instaluje. Może być stosowana do wszystkich czystych, suchych i gładkich powierzchni.

Klej o niskiej przyczepności, mało lepki w dotyku, ale bardzo mocny po podgrzaniu. Usuwalny, przyjazny dla środowiska, nie uszkadza oryginalnego lakieru samochodowego.

Każda rolka folii posiada unikalny kod produktu, co daje pewność, że jest to produkt o wysokiej jakości.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2022-04-11 08:11:02
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty