"Carbins" jest marką znana z wysokiej jakości folii samochodowych na całym świecie, a dzięki zastosowaniu najlepszych kalandrowanych materiałów PVC oraz niemieckiego kleju o niskiej początkowej przyczepności linia premium została bardzo dobrze przyjęta na rynku zarówno u wykwalifikowanych studiów oklejania jak również wśród hobbystów wrappingu.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Carbins Folie

Carbins S M6-02 Ultra-Matte Aluminium Silver 1MB - folia do zmiany koloru samochodu

171,00  285,00  cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Wysyłka: do 24 godzin

Carbins Ultra-Matte Aluminium Silver
Szerokość: 152 cm
Długość: 1 mb

Carbins jest producentem folii winylowych. Folie produkują od 2008 roku, a ciągły rozwój sprawił, że są jednym z największych w tej branży. Setki kolorów i ponad tysiąc dealerów na świecie wyróżniają tą markę, którą teraz możecie kupić również w Polsce.

Ponad 300 kolorów i wzorów w ofercie. Zakupiłeś samochód w kolorze, który Ci nie odpowiada? Chcesz zabezpieczyć lakier przed starzeniem? Może potrzebujesz jedynie coś w swoim samochodzie zmienić?

Folia o wysokiej wytrzymałość na rozciąganie podczas nakładania dzięki czemu łatwo się ją instaluje. Może być stosowana do wszystkich czystych, suchych i gładkich powierzchni.

Klej o niskiej przyczepności, mało lepki w dotyku, ale bardzo mocny po podgrzaniu. Usuwalny, przyjazny dla środowiska, nie uszkadza oryginalnego lakieru samochodowego.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2022-08-25 14:53:08
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty