Silny i skuteczny produkt do usuwania brudu i rozbitych owadów.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Gyeon

GYEON Q2M Bug&Grime 4L

239,90 

59,98 /litr

Wysyłka: do 24 godzin

Q²M Bug&Grime teraz w nowym opakowaniu! Jest to silny i bardzo wydajny produkt do mycia wstępnego zaprojektowany specjalnie do usuwania rozbitych owadów i tłustego brudu drogowego. Rozpuszcza zabrudzenia i zapewnia bezpieczne i wolne od rys późniejsze mycie. Produkt pierwszej potrzeby po letnich wycieczkach drogami za miastem. Q²M Bug&Grime działa szybko i skutecznie, pozostając bezpiecznym dla powłok ochronnych.

NAJLEPSZY PRODUKT DO USUWANIA OWADÓW I BRUDU DROGOWEGO i SILNY I GOTOWY DO UŻYCIA

Q²M Bug&Grime to silny, gotowy do użyciua produkt, zaprojektowany do usuwania rozbitych owadów i tłustego brudu drogowego w bezpieczny sposób. Naniesienie go na lakier i spłukanie myjką ciśnieniową usunie większość widocznych zabrudzeń, nawet w postaci starych i opornych plam. Mimo swojej mocy, Q²M Bug&Grime jest bezpieczny dla wszystkich typów lakieru, powłok ochronnych i większości wosków!

Q²M Bug&Grime może być używany jako silny i skuteczny pre-spray podczas pierwszych etapów dokładnego mycia. Po prostu pozwól mu zadziałać na powierzchni i spłucz. Jest też świetną pomocą podczas bardziej dokładnych procesów doczyszczania, ponieważ radzi sobie z mocno związanym brudem. Świetnie sprawdza się w pracy z delikatnymi pędzelkami.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2024-03-28 07:30:29
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty