Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Gyeon

Gyeon Q2M DeFrost 500ml - błyskawiczny odmrażacz do szyb

64,89 

129,78 /litr

Wysyłka: do 24 godzin

BŁYSKAWICZNY ODMRAŻACZ DO SZYB
Q²M DeFrost pomoże Ci roztopić szron i lód na każdym przeszkleniu samochodu w ciągu kilku sekund. Nie musisz skrobać i ryzykować uszkodzenia szyb. Spryskaj, pozwól mu zareagować i obserwuj, jak lód spływa.

-40℃
Q²M Defrost został gruntownie przetestowany w ekstremalnie zimnym klimacie, aby potwierdzić jego skuteczność we wszystkich możliwych warunkach oraz zapewnić ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo, jeśli chodzi o widoczność.

BEZDOTYKOWE BEZPIECZNE DZIAŁANIE
Dzięki ekstremalnie szybkiemu działaniu wystarczy, że obficie spryskasz powierzchnię i niemal natychmiast zaobserwujesz topnienie lodu. Pomimo tego, że jest wyjątkowo agresywny w stosunku do szronu i lodu, Q²M Defrost jest całkowicie bezpieczny na każdej szklanej powierzchni zabezpieczonej powłoką lub nie, ale także na innych znajdujących się dookoła szyb elementach wykończeniowych.

PORADY I TRIKI OD YVES HEYLEN
Tutaj w Belgii przynajmniej 60 dni w roku mamy do czynienia z oszronionymi szybami. Zawsze zimą mam w samochodzie butelkę Q²M Defrost – po prostu spryskaj nim powierzchnię, poczekaj 30 sekund aż zareaguje, jedno przetarcie wycieraczkami i lód znika.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2024-06-27 10:01:36
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl