Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Gyeon

Gyeon Q2M Tar Redefined 500ml - usuwa smołę i zanieczyszczenia organiczne

84,88 

169,76 /litr

Wysyłka: do 24 godzin

USUWA SMOŁĘ I ZANIECZYSZCZENIA ORGANICZNE
W przeciwieństwie do większości produktów do usuwania smoły Q²M Tar nie ma wpływu na żadne powierzchnie zewnętrzne i jest bezpieczny dla karoserii. Można go stosować na lakierze, szkle, nielakierowanych tworzywach sztucznych, kloszach lamp i reflektorów. Z racji neutralnego pH, można go używać do usuwania śladów smoły nawet na polerowanym aluminium, np. polerowanych rantach felg.

ZUŻYCIE: 100 ml / samochód
NEUTRALNE PH: TAK

PRZYSPIESZ PROCES DETAILINGU, BEZPIECZNIE
Pojazdy w trakcie codziennego użytkowania nieuchronnie kumulują zanieczyszczenia w postaci smoły i asfaltu. Problem ten jest szczególnie dotkliwy w przypadku mocnych, dynamicznie prowadzonych samochodów. Tutaj z pomocą przychodzi preparat Q²M Tar Redefined, oferujący wyjątkowe rozwiązanie. Dzięki nowej formule LOW VOC (o niskiej zawartości lotnych związków organicznych) przyspiesza proces dekontaminacji i minimalizuje czasochłonne czynności, takie jak glinowanie. Jest to również produkt zdrowszy dla użytkownika. Skutecznie rozpuszczając większość zanieczyszczeń, pozwala osiągnąć gładką powierzchnię w rekordowym czasie.

REDEFINED
Przedstawiamy linię REDEFINED. W GYEON doprowadziliśmy nasze znakomite formuły chemiczne do zupełnie nowego poziomu. Zmodyfikowaliśmy je do perfekcji, aby osiągnąć niezrównaną wydajność, wyjątkową trwałość i doskonałą łatwość użycia. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych odczuć z użytkowania.

PORADY I TRIKI OD YVES HEYLEN
Q²M Tar REDEFINED to nie tylko środek do usuwania smoły, ale również skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne i klej. Pracuj element po elemencie, aby produkt nie zasechł.
Rada: Przygotuj wiadro z gorącą wodą i użyj dobrze namoczonej rękawicy Q²M SilkMitt, aby ułatwić usuwanie zabrudzeń. Po zakończeniu pracy umyj samochód.

Pojemność: 500 ml

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2024-06-27 10:08:25
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty