Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Innovacar

Innovacar Micron XXL SUV 60x90 1200gsm - ręcznik z mikrofibry do osuszania samochodu

129,90 
Wysyłka: do 24 godzin

Superchłonne ręczniki z mikrofibry Micron XXL do osuszania samochodów są dostępne w dwóch różnych wersjach do samochodów sportowych lub małych i średnich samochodów oraz do większych pojazdów, takich jak SUV-y, kombi, łodzie, przyczepy kempingowe, ciężarówki lub samochody dostawcze.

Oba zostały specjalnie zaprojektowane, aby przyspieszyć fazę suszenia, zmniejszając i upraszczając mechaniczne operacje suszenia pojazdu.

Z drugiej strony ściereczka Micron XXL SUV firmy Innovacar jest najlepszym wyborem dla pojazdów o dużych wymiarach, ponieważ ma dwukrotnie większą chłonność niż zwykła wersja. Jej wysoka chłonność sprawia, że jest niezastąpiona w przypadku pojazdów o większych gabarytach.

Główne cechy:

  • Gramatura mikrofibry: 1200 GSM wersja SUV;
  • Rozmiar: 60x90 cm wersja SUV;
  • Świetne wymiary: został stworzony w rozmiarze XXL, aby umożliwić szybsze suszenie większych powierzchni;
  • Włókna o wysokiej chłonności: zostały opracowane w celu szybkiego wchłaniania dużej ilości wody, bez pozostawiania smug i plam;
  • Zamykane opakowanie: produkt jest sprzedawany w torbie z długim zamknięciem typu zip, wielokrotnego użytku co ułatwia przechowywanie przedmiotu, zapobiegając zanieczyszczeniu go brudem i kurzem;
  • Wykończone krawędzie: krawędzie są zaprojektowane tak, aby były delikatne dla powierzchni i nie mają etykiet, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.
  • Ciemny kolor: odpowiedni do ukrywania ewentualnych plam.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2023-11-16 12:19:34
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty