Maxifi Master Pre-Spray – to skuteczny i mocno skoncentrowany preparat do prania materiałów w formie proszku. Nadaje się do materiałowych tapicerek samochodowych, biurowych oraz alcantary.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Maxifi

Maxifi Master Pre-Spray P612 500g - skoncentrowany pre-spray w proszku

59,90 
Wysyłka: do 24 godzin

Maxifi Master Pre-Spray – to skuteczny i mocno skoncentrowany preparat do prania materiałów w formie proszku. Nadaje się do materiałowych tapicerek samochodowych, biurowych oraz alcantary. Wysokie pH oraz specjalna kompozycja produktu bez problemu radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Pre spray ma za zadanie szybko spenetrować zabrudzenia, oddzielając je od włókien, dzięki czemu możemy w łatwy sposób wypłukać zawiesinę.

Sposób użycia:

  1. Przygotuj roztwór 1:66 (15 ml na 1 L wody) z gorącą wodą (60°C).
  2. Przed praniem dokładnie odkurz powierzchnię. Warto wykorzystać przy odkurzaniu BenBow Vacuum Gun lub Blow Gun w celu podbicia luźnych zabrudzeń. Można również podpierać się metalową szczotką. Dzięki takiemu przygotowaniu będziemy prać zabrudzone włókna, zamiast tworzyć z zalegającego piasku przysłowiowe błoto. 
  3. Spryskaj powierzchnię Pre-Spray'em i wyszczotkuj.
  4. Po 5 minutach odciągnij brud odkurzaczem piorącym, używając do tego preparat do prania ekstrakcyjnego Maxifi Power Rinse.

Waga: 500 g

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2021-03-09 10:26:36
napisał/a:
...
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty