  5. ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm - 1
czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalne doradztwo
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Udostępnij
Producent: Shine Mate
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm
Dodaj do ulubionych
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis produktu
  • Opinie klientów
  • Pełnozakresowe sterowanie elektroniką
Dane techniczne:
Prędkość: 2000–5000/min
Talerz oporowy: 148 mm
Skok: 21 mm
Napięcie: 18 V DC
Pad polerski: 148 mm