  5. ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm - 1
czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalne doradztwo
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Udostępnij
Producent: Shine Mate
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm
Dodaj do ulubionych
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis produktu
  • Opinie klientów
  • Pełnozakresowe sterowanie elektroniką
Dane techniczne:
Prędkość: 2000–5000/min
Talerz oporowy: 148 mm
Skok: 21 mm
Napięcie: 18 V DC
Pad polerski: 148 mm
Waga: 2.10 kg
Oferta dotyczy samej maszyny z talerzem. Akumulator oraz ładowarka do dokupienia osobno!
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
‎ napisał/a: ‎
‎
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń 727 001 751
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty
FLEX AKU PE 150 18.0-EC/5.0 P-Set - maszyna polerska Więcej
Flex
FLEX AKU PE 150 18.0-EC/5.0 P-Set - maszyna polerska
do koszyka do ulubionych
Rupes HLR21 iBrid - akumulatorowa maszyna polerska Więcej
Rupes
Rupes HLR21 iBrid - akumulatorowa maszyna polerska
do koszyka do ulubionych
FLEX AKU XCE 8 125 18.0-EC/5.0 Set - maszyna polerska Więcej
Flex
FLEX AKU XCE 8 125 18.0-EC/5.0 Set - maszyna polerska
Flex XCE 8 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18 V z obrotem wymuszonym Więcej
Flex XCE 8 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18 V z obrotem wymuszonym
Flex XFE 15 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18V z biegiem swobodnym Więcej
Flex XFE 15 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18V z biegiem swobodnym
Flex PE 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka rotacyjna 18V Więcej
Flex PE 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka rotacyjna 18V