  5. ADBL Roller D09125-01 - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm
ADBL Roller D09125-01 - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm - 1
ADBL Roller D09125-01 - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm - 1 ADBL Roller D09125-01 - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm - 2 ADBL Roller D09125-01 - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm - 3 ADBL Roller D09125-01 - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm - 4
ADBL Roller D09125-01 – maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm.
czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalne doradztwo
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Udostępnij
Producent: ADBL
Dodaj do ulubionych
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Możesz być zainteresowany również:
ADBL Roller D09 75 mm Backing Plate - talerz oporowy do maszyny polerskiej - 75 mm ADBL Roller D09 75 mm Backing Plate - talerz oporowy do maszyny polerskiej - 75 mm
zobacz
ADBL Roller D09125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm + torba ADBL Roller D09125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm + torba
zobacz
  • Opis produktu
  • Opinie klientów
ADBL Roller D09125-01 – niska masa i kompaktowa budowa maszyny ADBL Roller D09125-01 pozwalają dotrzeć użytkownikowi do miejsc dotychczas niedostępnych dla urządzeń tego typu. Krótka głowa i zwarty korpus umożliwiają pracę nad wymagającymi elementami takimi, jak zderzaki czy pakiety aerodynamiki. Skok 9 mm w połączeniu z odpowiednimi materiałami polerskimi to gwarancja idealnego wykończenia obrabianej powierzchni.
Dane techniczne:
  • Skok maksymalny – 9 mm
  • Średnica pada polerskiego – 125 mm
  • Średnica talerza obrotowego – 125 mm
  • Moc wyjściowa (Watt) – 650W
  • RPM (ilość obrotów na minutę) – 2000 – 6400
  • Długość przewodu zasilającego – 5 m
  • Waga – 2 kg
  • Elektroniczna kontrola prędkości – TAK
  • Spust miękkiego startu – TAK
  • Klasa izolacji – II
  • Napięcie operacyjne – 230 V/ 50 Hz
W skład zestawu wchodzi:
  • Maszyna polerska ADBL Roller D09125-01
  • Talerz oporowy 125 mm – 1 szt.
  • Uchwyt typu „D” – 1 szt.
  • Klucz – 1 szt.
  • Szczotki węglowe – 1 kpl.
  • Instrukcja obsługi.
Podmiot odpowiedzialny:
JJPM Sp. z o.o., ul. Terespolska 136A, 05-074 Nowy Konik, kraj: Polska, e-mail: sekretariat@adbl.eu
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń 727 001 751
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty
Rooks OK-03.4202 - polerka oscylacyjna 150mm skok 21mm Więcej
Rooks
Rooks OK-03.4202 - polerka oscylacyjna 150mm skok 21mm
do koszyka do ulubionych
Rupes Bigfoot Mini LHR75E LUX - mała maszyna polerska Dual Action skok 12 mm z zestawem akcesoriów Więcej
Rupes
Rupes Bigfoot Mini LHR75E LUX - mała maszyna polerska Dual Action skok 12 mm z zestawem akcesoriów
do koszyka do ulubionych
Rupes HLR15 Polerka Elektryczna Zestaw BAS Więcej
Rupes
Rupes HLR15 Polerka Elektryczna Zestaw BAS
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm Więcej
Shine Mate
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm
Evoxa HDQ 21 polerka mimośrodowa DA Więcej
Evoxa
Evoxa HDQ 21 polerka mimośrodowa DA
Evoxa HDP 10 - mała mimośrodowa polerka samochodowa DA Więcej
Evoxa
Evoxa HDP 10 - mała mimośrodowa polerka samochodowa DA
FLEX XFE 7-12 80 - Dual Action - maszyna polerska Więcej
Flex
FLEX XFE 7-12 80 - Dual Action - maszyna polerska
Rupes Bigfoot LHR15 Mark III LUX - maszyna polerska Dual Action z zestawem akcesoriów Więcej
Rupes Bigfoot LHR15 Mark III LUX - maszyna polerska Dual Action z zestawem akcesoriów
Rupes LHR 15 Mark III BAS - polerka samochodowa Więcej
Rupes LHR 15 Mark III BAS - polerka samochodowa
ADBL Roller D21 V2 - maszyna polerska dual action Więcej
ADBL
ADBL Roller D21 V2 - maszyna polerska dual action
Evoxa HDC 15 - mimośrodowa polerka samochodowa DA Więcej
Evoxa HDC 15 - mimośrodowa polerka samochodowa DA
Flex XCE 8 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18 V z obrotem wymuszonym Więcej
Flex
Flex XCE 8 150 18-EC Set - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18 V z obrotem wymuszonym
Evoxa HDC 21 - mimośrodowa polerka samochodowa DA Więcej
Evoxa HDC 21 - mimośrodowa polerka samochodowa DA
Dodo Juice Buff Daddy Evo - maszyna polerska DA Więcej
Dodo Juice
Dodo Juice Buff Daddy Evo - maszyna polerska DA
Rupes Bigfoot Duetto LHR12E - mała, poręczna szlifierka, polerka samochodowa ze skokiem 12 mm Więcej
Rupes Bigfoot Duetto LHR12E - mała, poręczna szlifierka, polerka samochodowa ze skokiem 12 mm