  5. ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska - 1
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalne doradztwo
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Udostępnij
Producent: Shine Mate
ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
Dodaj do ulubionych
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis produktu
  • Opinie klientów
ShineMate EX610 S15 125 mm - MASZYNA DUAL ACTION O SKOKU 15 MM
Wyjątkowe Zalety:
  • Precyzyjne elementy produkowane w technologii CNC
  • Wielootworowy talerz oporowy Dust DevilTM
  • Regulacja obrotów ze stabilizacją
  • Precyzyjna kontrola dla długiego czasu pracy
  • Technologia Bezwibracyjna
  • Precyzyjna Kontrola
  • Do Lakiernictwa i Detailingu
  • Wiodąca technologia eliminacji wibracji, ograniczająca zmęczenie użytkownika
  • Wielootworowy talerz oporowy Dust-DevilTM, obniżający temperaturę pada
  • Łagodny start, ograniczający rozpryskiwanie
  • Stabilizator prędkości, pozwalający uzyskać stałe obroty
  • Konfiguracja z wytrzymałym silnikiem i szczotką węglową
  • Ergonomiczny korpus
  • 5-metrowy kabel zasilający
Skok: 15mm
Talerz oporowy: 125mm
Zakres obrotów: 2000-4500 obr./min
Waga netto:  2,6 kg
Moc wejściowa:  Znamionowa: 500W | Maks. 750W
Gwint: M8
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń 727 001 751
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty
ShineMate DA EB351-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska Więcej
Shine Mate
ShineMate DA EB351-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
do koszyka do ulubionych
FLEX Polerka AKU XFE 15 150 18-EC - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18V z biegiem swobodnym Więcej
Flex
FLEX Polerka AKU XFE 15 150 18-EC - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18V z biegiem swobodnym
do koszyka do ulubionych
ADBL Roller D09125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm + torba Więcej
ADBL
ADBL Roller D09125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm + torba
Dodo Juice Arc Angel - maszyna polerska DA Więcej
Dodo Juice
Dodo Juice Arc Angel - maszyna polerska DA
Rupes Bigfoot Mini LHR75E LUX - mała maszyna polerska Dual Action skok 12 mm z zestawem akcesoriów Więcej
Rupes
Rupes Bigfoot Mini LHR75E LUX - mała maszyna polerska Dual Action skok 12 mm z zestawem akcesoriów
ADBL Roller DA12075-01 + Bag - polerka samochodowa dual action o skoku 12mm z torbą Więcej
ADBL
ADBL Roller DA12075-01 + Bag - polerka samochodowa dual action o skoku 12mm z torbą
Zentool 15E2 DA - maszyna polerska dual action o skoku 15mm Więcej
Zentool
Zentool 15E2 DA - maszyna polerska dual action o skoku 15mm