  5. ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska - 1
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalne doradztwo
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Udostępnij
Producent: Shine Mate
ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
Dodaj do ulubionych
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis produktu
  • Opinie klientów
ShineMate EX610 S15 125 mm - MASZYNA DUAL ACTION O SKOKU 15 MM
Wyjątkowe Zalety:
  • Precyzyjne elementy produkowane w technologii CNC
  • Wielootworowy talerz oporowy Dust DevilTM
  • Regulacja obrotów ze stabilizacją
  • Precyzyjna kontrola dla długiego czasu pracy
  • Technologia Bezwibracyjna
  • Precyzyjna Kontrola
  • Do Lakiernictwa i Detailingu
  • Wiodąca technologia eliminacji wibracji, ograniczająca zmęczenie użytkownika
  • Wielootworowy talerz oporowy Dust-DevilTM, obniżający temperaturę pada
  • Łagodny start, ograniczający rozpryskiwanie
  • Stabilizator prędkości, pozwalający uzyskać stałe obroty
  • Konfiguracja z wytrzymałym silnikiem i szczotką węglową
  • Ergonomiczny korpus
  • 5-metrowy kabel zasilający
Skok: 15mm
Talerz oporowy: 125mm
Zakres obrotów: 2000-4500 obr./min
Waga netto:  2,6 kg
Moc wejściowa:  Znamionowa: 500W | Maks. 750W
Gwint: M8
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń 727 001 751
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty
Evoxa HDQ12 - mała polerka mimośrodowa Dual Action Więcej
Evoxa
Evoxa HDQ12 - mała polerka mimośrodowa Dual Action
do koszyka do ulubionych
Rupes LHR 21 Mark V Więcej
Rupes
Rupes LHR 21 Mark V
do koszyka do ulubionych
Optimum DA27EM4 - maszyna polerska DA 27mm/150mm Więcej
Optimum
Optimum DA27EM4 - maszyna polerska DA 27mm/150mm
ADBL Roller DA12075-01 + Bag - polerka samochodowa dual action o skoku 12mm z torbą Więcej
ADBL
ADBL Roller DA12075-01 + Bag - polerka samochodowa dual action o skoku 12mm z torbą
Dodo Juice Arc Angel - maszyna polerska DA Więcej
Dodo Juice
Dodo Juice Arc Angel - maszyna polerska DA
Rupes LHR 21 ES - maszyna polerska Dual Action Więcej
Rupes
Rupes LHR 21 ES - maszyna polerska Dual Action
ADBL Roller D15125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 15 mm + torba Więcej
ADBL
ADBL Roller D15125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 15 mm + torba
ADBL Roller D09125-02 + Bag - polerka samochodowa z torbą Więcej
ADBL Roller D09125-02 + Bag - polerka samochodowa z torbą
FLEX Polerka AKU XFE 15 150 18-EC - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18V z biegiem swobodnym Więcej
Flex
FLEX Polerka AKU XFE 15 150 18-EC - akumulatorowa polerka mimośrodowa 18V z biegiem swobodnym
Zentool 15E2 DA - maszyna polerska dual action o skoku 15mm Więcej
Zentool
Zentool 15E2 DA - maszyna polerska dual action o skoku 15mm
FLEX XFE 7-15 150 Dual Action - maszyna polerska Więcej
Flex
FLEX XFE 7-15 150 Dual Action - maszyna polerska
ShineMate DA EX620-6/21, talerz 148mm, skok 21mm -maszyna polerska Więcej
Shine Mate
ShineMate DA EX620-6/21, talerz 148mm, skok 21mm -maszyna polerska
Evoxa HDD 21 - mimośrodowa polerka samochodowa DA Więcej
Evoxa
Evoxa HDD 21 - mimośrodowa polerka samochodowa DA
ADBL Roller D09125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm + torba Więcej
ADBL Roller D09125-01+B - maszyna polerska Dual-Action talerz 125 mm, skok 9 mm + torba
Rupes HLR15 Polerka Elektryczna Zestaw BAS Więcej
Rupes HLR15 Polerka Elektryczna Zestaw BAS
ShineMate DA EB351-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska Więcej
Shine Mate
ShineMate DA EB351-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
FLEX XFE 7-12 80 - Dual Action - maszyna polerska Więcej
FLEX XFE 7-12 80 - Dual Action - maszyna polerska
Lake Country UDOS Polisher 51E 5 in 1 - maszyna polerska Więcej
Lake Country
Lake Country UDOS Polisher 51E 5 in 1 - maszyna polerska
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm Więcej
ShineMate DA EB351-6/21 - maszyna dual action o skoku 21mm
Rupes Bigfoot Mini LHR75E LUX - mała maszyna polerska Dual Action skok 12 mm z zestawem akcesoriów Więcej
Rupes Bigfoot Mini LHR75E LUX - mała maszyna polerska Dual Action skok 12 mm z zestawem akcesoriów