  5. ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska - 1
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalne doradztwo
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Udostępnij
Producent: Shine Mate
ShineMate DA EX610-5/15, talerz 123mm, skok 15mm -maszyna polerska
Dodaj do ulubionych
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis produktu
  • Opinie klientów
ShineMate EX610 S15 125 mm - MASZYNA DUAL ACTION O SKOKU 15 MM
Wyjątkowe Zalety:
  • Precyzyjne elementy produkowane w technologii CNC
  • Wielootworowy talerz oporowy Dust DevilTM
  • Regulacja obrotów ze stabilizacją
  • Precyzyjna kontrola dla długiego czasu pracy
  • Technologia Bezwibracyjna
  • Precyzyjna Kontrola
  • Do Lakiernictwa i Detailingu
  • Wiodąca technologia eliminacji wibracji, ograniczająca zmęczenie użytkownika
  • Wielootworowy talerz oporowy Dust-DevilTM, obniżający temperaturę pada
  • Łagodny start, ograniczający rozpryskiwanie
  • Stabilizator prędkości, pozwalający uzyskać stałe obroty
  • Konfiguracja z wytrzymałym silnikiem i szczotką węglową
  • Ergonomiczny korpus
  • 5-metrowy kabel zasilający
Skok: 15mm
Talerz oporowy: 125mm
Zakres obrotów: 2000-4500 obr./min
Waga netto:  2,6 kg
Moc wejściowa:  Znamionowa: 500W | Maks. 750W