Tac System

Nasz sklep jest miejscem, w którym zamówisz preparaty marki Tac System. Auto detailing polega w dużej mierze na uzyskaniu pięknego efektu wizualnego utrzymującego się przez długi czas, a właśnie taki dają produkty Water Spot Zero czy Moonlight zgromadzone w tej kategorii. Hydrofobowe preparaty doskonale sprawdzają się zarówno w przydomowych, jak i profesjonalnych warsztatach. Z powodzeniem służą do pielęgnacji i konserwacji licznych powierzchni samochodu, włącznie z przeszkleniami czy chromami.

Tac System Moonlight – doskonale hydrofobowy efekt

Jako sklep detailingowy oferujemy m.in. preparat Tac System Moonlight, z 25-procentową zawartością ditlenku krzemu (SiO2) oraz olejami. Służy do uzyskiwania hydrofobowego efektu. Lakier, farba, elementy wykończeniowe, koła czy szyby pokryte środkiem odpychają cząsteczki wody nawet do 9 miesięcy. Do jego wygodnej aplikacji wystarczy standardowa mikrofibra, a po polerowaniu warto utrwalić rezultat, chroniąc auto przed kontaktem z wilgocią przez 4 do 6 godzin. Produkt dostępny w naszej ofercie – zwłaszcza biorąc pod uwagę jego atrakcyjną cenę – wydaje się idealnym dopełnieniem zestawu podstawowych preparatów do auto detailingu.

Tac System Water Spot Zero – do zwalczania wodnych plam

Jednym z problemów z lakierem samochodowym są wodne plamy oraz uszkodzenia powstałe w wyniku opadów kwaśnych deszczy. Do ich usuwania służy specjalistyczny preparat sygnowany marką Tac System – Water Spot Zero. Dostępny w naszym sklepie detailingowym, cieszy się stałym zainteresowaniem klientów. Jego walorem, jak zwykle w przypadku tego cenionego producenta, jest wygoda aplikacji i wysoka trwałość uzyskanego efektu.

Preparaty Tac System do auto detailingu

Koreańska marka Tac System jest rozwijana od 1995 roku. Od tego czasu stopniowo wprowadza na azjatyckie i międzynarodowe rynki coraz bardziej zaawansowane produkty do auto detailingu, czego przykładem może być preparat Moonlight. W profesjonalnych zakładach w Polsce renoma tego przedsiębiorstwa jest dobrze znana, a nasz sklep internetowy to miejsce, w którym warto zamawiać środki o potwierdzonym, skutecznym działaniu.