Waxaddict Quartz – naturalny wosk z kwarcem SiO2.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Waxaddict

Waxaddict Quartz 200ml - wosk z dodatkiem SiO2

352,50  470,00  cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Produkt chwilowo niedostępny

Waxaddict Quartz – dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie ochrony powierzchni lakierowanych powstał produkt, który łączy w sobie najwyższej jakości woski twarde i miękkie z technologią Crystal Quartz, zawierającą składnik powłok kwarcowych / ceramicznych SiO2!

Quartz to innowacja i nowa definicja jakości! Do tej pory produkty zawierające SiO2 miały płynną postać, Waxaddict jako jeden z pierwszych producentów na świecie wprowadza na rynek produkt w postaci wosku twardego. Wosk po użyciu zachwyca efektem i daje poczucie luksusu! Rewelacyjny połysk, refleksy, głębia koloru, właściwości hydrofobowe, ochrona lakieru! 

Aplikacja:

Przygotuj powierzchnię pod aplikację wosku, usuwając pozostałości resztek silikonów i wosków z lakieru, używając IPA lub zmywacz silikonowy. Lakier powinien być chłodny a aplikacja odbywać się w zacienionym miejscu.

Wosk powinno aplikować się równomiernie, kolistymi ruchami, a następnie prostoliniowo, góra dół, lewo-prawo dla maksymalnego wiązania, używając aplikatora piankowego bardzo dobrej jakości z lekkim dociskiem aż do wypracowania / zanikania produktu na lakierze.

Utwardzanie zależy od temperatury oraz innych zewnętrznych czynników. Wosk jest gotowy do starcia (w zależności od temperatury otoczenia) jeśli zauważysz, że olejki odparowały (test palca) w czasie ok. 4-5 minut.

Do usunięcia warto zaopatrzyć się w 2 miękkie mikrofibry z krótszym włosiem, ściągając pozostałości zgodnie z kierunkiem aplikacji np. lewo-prawo. Do końcowego dotarcia warto użyć dobrej jakości mikrofibrę z dłuższym włosiem. Wosk rozprowadza się wyjątkowo łatwo i przyjemnie. Należy unikać nadmiernych ilości.  

  • Opakowany w czarnym luksusowym słoju.
  • Kolor: jasny
  • Zapach: owocowy

Pojemność: 200 ml

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2021-03-09 10:26:42
napisał/a:
...
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty