Wiele aplikatorów do wosku w piance unosi się na wietrze, ma krawędź, która niszczy miękkie farby lub jest po prostu wykonana z twardszego materiału gąbkowego, niż byś chciał.

 
czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Dodo Juice

Dodo Juice WaxApp Soft Foam Finger Mitt - aplikator na palce do wosków

27,12  33,90  cena obniżona: promocja Happy Hour - Wietrzenie
Wysyłka: do 24 godzin
Wiele aplikatorów do wosku w piance unosi się na wietrze, ma krawędź, która niszczy miękkie farby lub jest po prostu wykonana z twardszego materiału gąbkowego, niż byś chciał.
 
Dlatego podkręciliśmy nasze nasadki do myślenia do 11 i stworzyliśmy aplikator do wosku WaxApp. Tak, Dodo Juice stworzył aplikator z palcami, jaki znasz (z Supernatural Wax Applicator w 2009 roku).
Możesz wygodnie umieścić trzy lub cztery palce wewnątrz tej trafnie nazwanej piankowej rękawicy na palce, co zapewnia wygodę i kontrolę podczas nakładania wosku. To prawie jak nakładanie wosku opuszkami palców... i z małym "nosem", aby dostać się do maleńkich pojemników z woskiem (takich jak minisłoiki Dodo Juice 30 ml), jest to również naprawdę praktyczne.
 
Jeśli obecnie używasz małej pianki lub podkładki przymocowanej do krążka, nadszedł czas, aby ponownie połączyć się z lakierem i doświadczyć braku dotyku.
 
Aplikator na palce WaxApp jest wykonana z tej samej miękkiej pianki, co nasze czerwone nakładki do polerowania maszynowego (drobne cięcie), wraz z wytłoczonym logo Dodo Juice.
 
Oprócz stosowania go do nakładania wosku, gdzie się wyróżnia (aplikatory z mikrofibry mają zbyt duże włosie i zbyt mocno wchłaniają wosk), możesz użyć WaxApp do nakładania na opony.
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2022-03-18 15:10:57
napisał/a:
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty