Brayt Headlight Restoration Kit – zestaw do renowacji reflektorów. Odświeża zmatowiałe i nieestetyczne reflektory. Regeneruje uszkodzoną warstwę ochronną lamp.

czytaj dalej
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Brayt

Brayt Headlight Restoration Kit - zestaw do renowacji reflektorów

39,90 
Produkt chwilowo niedostępny

Brayt Headlight Restoration Kit – wysokiej klasy zestaw do renowacji reflektorów to produkt pozwalający na profesjonalne odświeżenie zmatowiałych i nieestetycznie wyglądających reflektorów. Te preparaty pozwolą ponadto na skuteczną regenerację uszkodzonej warstwy ochronnej lamp / reflektorów, które nie zapewniają odpowiedniej przepuszczalności światła emitowanego przez żarówki na skutek nadmiernej lub długotrwałej eksploatacji.

Produkt nadaje się zarówno do obróbki ręcznej, jak i maszynowej i jest przeznaczony przede wszystkim do renowacji reflektorów wykonanych z różnego typu tworzyw sztucznych.

Polecany zestaw do renowacji reflektorów zawiera:

 1. Specjalistyczną pastę polerską Brayt T11 150 g
 2. Skuteczny płyn zabezpieczający Brayt T4 50 ml
 3. Szczegółową instrukcję zastosowania obu preparatów


Ich aplikacja jest niezwykle prosta i szybka, dlatego każdy użytkownik bez trudu poradzi sobie z tym zadaniem. Oferowany zestaw do renowacji reflektorów został stworzony z myślą o skutecznym i trwałym odświeżeniu lamp, które w ten sposób mogą lepiej i dłużej spełniać swoje funkcje.

W zależności od stopnia oraz rodzaju defektów występujących na reflektorze można zastosować kilka metod aplikacji:

Metody aplikacji:

Przywrócenie przejrzystości w przypadku zmatowienia reflektora.

 •  Obróbka ręczna:
  1. Brayt T11 Pasta polerska + ściereczka z mikrofibry – polerujemy do usunięcia zmatowień.
  2. Brayt T4 Płyn zabezpieczający + ściereczka z mikrofibry – wcieramy w reflektor i pozostawiamy na min. 1 godzinę. Po tym czasie dopolerowujemy.
 • Obróbka maszynowa:
  1. Brayt T11 Pasta polerska + Brayt Gąbka polerska Profi lub Brayt Wełna polerska MM 80 mm – polerujemy do usunięcia zmatowień.
  2. Brayt T4 Płyn zabezpieczający + ściereczka z mikrofibry – wcieramy w reflektor i pozostawiamy na min. 1 godzinę. Po tym czasie dopolerowujemy.

Odnowienie reflektora z uszkodzoną warstwą powierzchniową:

 • Obróbka ręczna:
  1. Szlifujemy papierem ściernym (P1500 do P2500) do momentu usunięcia wszystkich defektów.
  2. Brayt T11 Pasta polerska + ściereczka z mikrofibry – polerujemy do momentu usunięcia defektów po papierze ściernym i uzyskania pełnej przezroczystości.
  3. Brayt T4 Płyn zabezpieczający + ściereczka z mikrofibry – wcieramy w reflektor i pozostawiamy na min. 1 godzinę. Po tym czasie dopolerowujemy.
 • Obróbka maszynowa:
  1. Szlifujemy papierem ściernym (P600 do P1500) do momentu usunięcia wszystkich defektów.
  2. Brayt T11 Pasta polerska + Brayt Wełna polerska MM 80 mm – polerujemy do momentu usunięcia defektów po papierze ściernym i uzyskania pełnej przezroczystości.
  3. Brayt T4 Płyn zabezpieczający + ściereczka z mikrofibry – wcieramy w reflektor i pozostawiamy na min. 1 godzinę. Po tym czasie dopolerowujemy.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2021-03-09 10:26:37
napisał/a:
...
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl