Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 99,90 zł
Profesjonalne doradztwo
Producent: Numatic

Numatic HVR 200-11

999,00 
Wysyłka: do 24 godzin

Uwaga! Numatic HVR 200 zgodny z dyrektywą Unii Europejskiej, mniejszy pobór mocy, ta sama siła ssania! Henry 200, to profesjonalny odkurzacz, który nie istniałby bez swojego słynnego uśmiechu na obudowie, z którym kojarzony jest już na całym świecie. Najeżony wręcz innowacyjnymi funkcjami, staje się przyjacielem każdego użytkownika.

Dlaczego odkurzacz henry HVR 200 ?

Odkurzacz Numatic HVR 200 Henry został stworzony do zbierania suchych zanieczyszczeń. Stał się niezwykle popularny w każdym domu, czy biurze na Wyspach Brytyjskich, a teraz także w Polsce. Jego trwała i elastyczna obudowa oraz sławny uśmiech podbiły serca wielu użytkowników. Cichy, mały, ergonomiczny i lekki – to tylko niektóre cechy, a jednak niezwykle ważne, bez których odkurzacz Henry nie podbiłby serc tylu użytkowników.

Należy dodać do tego niezwykle przystępną cenę oraz zasięgnąć opinii innych właścicieli, a wtedy nikt nie będzie się długo zastanawiał, tym bardziej iż odkurzacz ten posiada swoją różową siostrę o nazwie Hetty o tych samych parametrach, jednak z innym kolorem obudowy – dla każdego coś miłego.

Najpopularniejszy odkurzacz numatic henry HVR200 do pracy na sucho.

Odkurzacz Henry produkowany jest w Wielkiej Brytanii, przez znanego oraz wielokrotnie docenianego producenta Numatic. Produkty tej firmy zdobyły uznanie na całym świecie, głównie z uwagi na duża efektywność pracy i wytrzymałość. Długa żywotność tych urządzeń (nawet w trudnych warunkach przemysłowych) wielokrotnie zadecydowała o ich zakupie. Jednak warto również wspomnieć o niezwykle wydajnych silnikach numatic, które bezkonkurencyjnie sprawdzają się w wielu gałęziach gospodarki. Henry do tej pory sprzedał się w ilości 11 milionów egzemplarzy na całym świecie, nadal pozostając jednym z najczęściej wybieranych odkurzaczy do firmy. Prócz zastosowania przemysłowego, warto również wspomnieć o jego niesamowitej skuteczności w zapleczu domowym. Moc odkurzacza to tylko jedna z jego zalet. Mały rozmiar pozwala schować odkurzacz numatic w dotychczasowe miejsce odkurzacza domowego. Silnik numatic HVR200 został przystosowany do pracy ciągłej, za jednym razem możemy odkurzyć dom i samochód. Dużą zaletą odkurzaczy numatic jest ich wytrzymałe wykonanie oraz łatwość i komfort użytkowania.

Dlaczego warto wybrać HVR 200?

  • Przede wszystkim ze względu na profesjonalny silnik, który może pracować w trybie ciągłym, bez przerw

  • Bardzo niski poziom poboru mocy - silnik 620 W zapewnia oszczędność i bardzo dobrą siłę ssania

  • Głowica wykonana z plastiku, który jest odporny na pęknięcia

  • System zwijania kabla

  • Bardzo długi kabel - 13,4 m

  • Bogaty wybór akcesoriów

Mocne worki numatic Hepa-Flo

Worki Hepa-Flo używane przez odkurzacz Henry, to bardzo znane HepaFlo, których wydajność jest już znana na całym świecie, do tego niezwykle łatwy montaż oraz ich wymiana. Dodatkowo wykonane zostały z mocnego materiału, który nie rozrywa się podczas wymiany.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2021-03-09 10:26:38
napisał/a:
...
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Masz pytanie? zadzwoń (58) 741-72-81
lub wyślij wiadomość: kontakt@detailing-house.pl
Podobne produkty